Öğretmen Diyarı

Haftasonu Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ

 

Bugün sizin için oldukça güzel bir gün olacak. İş hayatınızda kendi projelerinize odaklanacaksınız. Aklınıza yepyeni fikirler gelebilir, bunları hayata geçirmek için harekete geçeceksiniz. Aşk hayatınızda da şansınızın açık olduğu bir gün. Yeni biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

 

BOĞA

 

Bugün bazı şeyler için sabır göstermeniz gerekebilir. Hissi açıdan güçlü bir yapıya sahipsiniz. Bu aralar vaktinizi hep çalışarak geçiriyorsunuz bu yüzden de çok yoruluyorsunuz. Kendinize de zaman ayırabilirseniz daha mutlu olabilirsiniz. Mesela bugün evinizi boyayın ya da eviniz için alışveriş yapın. Böylelikle hem siz mutlu olursunuz hem de ailenizi mutlu edersiniz.

 

İKİZLER

 

Bugün yalnız kalmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Bu yüzden bütün görüşmelerinizi erteleyebilirsiniz. Bu yalnızlık sizi geçmişe götürecek ve geçmiş acılardan ders çıkarmanız için iyi bir fırsat sunacak. Hesaplaşmalarınızı ertelemiş olabilirsiniz ama artık hepsinin gün yüzüne çıkma vakti geldi. Aşk hayatınızda da iki kere düşünmeniz gerekiyor.

 

YENGEÇ

 

Bugün bütçenizi oldukça zorlayabilir ve haliyle de zor durumda kalabilirsiniz. Bir an önce tasarruf etmeye başlamanız sizin yararınıza olacak. Çevrenizde de bazı sorunlar ortaya çıkacak bu yüzden uzun bir yolculuğa çıkabilir veya ailenizden yaşlı birini ziyaret edebilirsiniz. Zaman sizin için su gibi akıyor. Ancak zamanı iyi değerlendirmeyi biliyorsunuz. Mesela bugün eşinizle romantik bir akşam geçirip mutlu olacaksınız.

 

ASLAN

 

Bu sabah yaklaşan bir çalışma için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Artık sorumluluk almaktan kaçmayıp bu işi başarılı bir şekilde bitirebilirseniz terfi bile alabilirsiniz. Bazı grup etkinlikleri veya spor aktiviteleri içerisinde de bulunabilirsiniz. Etrafınızdakilere seni seviyorum demekten çekinmeyin. Buna hem sizin hem de onların ihtiyacı var.

 

BAŞAK

 

Bugün sizin için çok keyifli geçecek. Pozitif enerjinizle her yere ışık saçacaksınız. Yaptığınız ve söylediğiniz her söz insanları büyüleyecek. Ancak bu enerji size ters tepki de yapabilir. Mesela bir şeye odaklanıp çok sinirli de olabilirsiniz. Böyle bir durum olursa bulunduğunuz yerden dışarı çıkmanız yararınıza olacaktır. Eğer işsizseniz bugün yeni bir işe başlayabilirsiniz. Başarı ve şans sizden yana olacak.

 

TERAZİ

 

Bugün sizin için önemli bir gün olacak. Önemli bir görüşmede bulunabilir veya ileride sizin için önemli olabilecek biriyle tanışabilirsiniz. Gün boyunca çevrenizdeki insanlar size karşı çıkacağınız bazı fikirlerle gelebilir. Bu fikirlere karşı saygılı olmanız gerekiyor, aksi takdirde bir çok kişiyi kaybedebilirsiniz. Hayal gücünüzün yüksek olduğu bir gün geçireceksiniz. Bunu iyi değerlendirmeniz yararınıza olur. Bir partiye veya akşam yemeğine de katılabilirsiniz.

 

AKREP

 

Bugün uzun zamandır uğraştığınız bir çalışmanızı tamamlayacaksınız ve yeni bir çalışmaya başlayacaksınız. Başarınız ve uyumlu tavırlarınız sayesinde yükselebilirsiniz. Bu başarılarınız etrafınızda da çok konuşulacak ve destek görecek. Bu tutumlar sayesinde daha fazla çalışmak isteyebilirsiniz ama başka sorumluluklar almak potansiyelinizi düşürebilir.

 

YAY

 

Duygusallığınızın yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. İstediğiniz ilişki hayalinizdeki gibi mükemmel olmayabilir. Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla bugünü geçirebilirsiniz. Bu biraz da olsun size mutluluk katabilir. Arkadaşlarınızla bisiklet turuna veya başka bir egzersize beraber çıkabilirsiniz. Günün sonunda klasik bir film seyredebilirsiniz. Bu akşam sürpriz bir haber alacaksınız.

 

OĞLAK

 

Bugün kendinizi sorgulamanız ve bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Sağlığınızla ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Kafanıza takmayın ve işlerinize odaklanın. Gün içerisinde bazı önemli kararlar da alabilirsiniz. Ama her şeyi iki kere düşünmenizde fayda var. Dostlarınıza ihtiyacınız olacak onlarla sıkıntılarınızı paylaşın. Aşk hayatınızın durgun gittiğini düşünebilirsiniz hemen panik yapmayın ve doğru zamanı bekleyin.

 

KOVA

 

Bugün sizin için çok stresli bir gün olabilir. Gerekli bazı şeyleri zamanında yapmamış olmanız sizi zorlayabilir dikkat. Müziğe olan ilginizi iyi değerlendirin. Yazdığınız şarkıları arkadaşlarınızla paylaşın ve olumlu tepki görürseniz bunu kullanın. Öğleden sonra alışverişe çıkabilirsiniz.

 

BALIK

 

Bugün sevdiklerinize yakın olabileceğiniz bir gün. Onlarla zaman geçirebilir ve sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Uzak bir akrabanızla da görüşebilirsiniz. Kişisel özgürlüğünüze düşkün olmanız ailenizi çok kızdırıyor olabilir bu yüzden en azından haber vermeniz onları mutlu edecektir. Bu akşam sosyal bir aktiviteye katılabilirsiniz. Aileniz sizi mutlu edecek bir haber verebilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol