Öğretmen Diyarı

 Güzel Kadınların Erkeklerde Aradıkları 5 Şey

Güzel kadınlar ne ister? Güzel kadınlarla flört etmek için özel erkekler gerekir. Eğer çok seksi bir kadınsa, erkeklerin peşinden koşmasına alışmıştır. Bir süre sonra, standartları çok yükselecektir. Bu şansınız olmadığı anlamına gelmez, sadece onu nasıl etkileyeceğinizi öğrenmelisiniz. İşte size güzel kadınların erkeklerde aradıkları 5 şey…

1- Özgüven

\"Güzel

Güzel kadınlar özgüvenli erkekler ararlar. Bu, kadınların potansiyel partner arayışında en önemli faktördür. Güzel kadın güzel olduğunu bilir ve onu hak etmediğini düşünen özgüvensiz bir erkek istemez. Ona özgüvenli ve rahat olduğunuzu gösterin, muhtemelen size ilgi gösterecek ve flörtü kabul edecektir.

2- Başarı

\"Güzel

Başarı, güzel kadınların erkeklerde aradığı bir diğer şeydir. Finansal başarı, prestij, etkileyici yetenekler güzel bir kızı her zaman etkiler. Kadınlar iyi bir erkek bulduklarını hissetmek ister. Öte yandan, olumlu yanlarınızı kendinizle övünerek, çok fazla dile getirerek değil yavaş yavaş yansıtmalısınız. Aksi takdirde ukalalık olarak algılanabilir.

3- Saygı

\"Güzel

Sponsorlu Reklamlar

Güzel kadınlar gerçek centilmenlere saygı duyar. Nezaketin gücünü hafife almayın. Sandalyesini çektiğinizi ya da arabadan inerken ona kapıyı açtığınızı fark edecektir. Bir buket kırmızı gülün hiçbir zaman hiçbir kadın için modası geçmez. Bunlar için çok fazla efor sarf etmek gerekiyor gibi görünebilir ama bu eylemler ona değer verdiğinizi ve adeta bir prenses gibi yaklaştığınızı gösterecektir.

4- Güvence

\"Güzel

Güvence de güzel kadınlar için önemli olan bir başka şeydir. Başarılı bir kariyeri ve düzenli bir geliri olsa bile yine de kadın ona bakabilecek seviyede bir erkek arar. Güzel kadınlar her zaman kredi kartları yüksek limitli erkekler ister. Güzel ve bekar kadınlar için maddi güvence seksidir.

5- Mizah

\"Güzel

Bütün kadınlar gülmek ister. İyi bir espri anlayışıyla güzel bir kadını elde edebilirsiniz. Sarkastik ya da hafiften saftirik bile olsanız sizinle eğlenceli, gülerek vakit geçirmeyi sever. Flört esnasında erkeğin kendisine güvenli görünmesi önemlidir ve arada espriler patlatmak buzları eritebilir. Güzel bir kadın zaten çekici erkeklerle flört etmeye alışmış yakışıklılığa bir oranda doymuştur, sizin espri anlayışınız ekstra bir özellik olarak ona ilgi çekici gelecektir. Kadınlar iyi vakit geçirmek ister, fazla ciddi erkekler reddedilebilir.

Kendinize güvenli olur, ona neden sizinle flört etmesi gerektiğini, olumlu özelliklerinizi açıkça gösterirseniz güzel bir kadını elde edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim