Öğretmen Diyarı

Göz Rengine Göre Kişilik
 

\"Resim\"

Pek çok alanda olduğu gibi, gözlerin rengi de insanlarin kişiliklerini belirleme bakmından kullanılan bir sistemdir.

\"Resim\"

Mavi gözlü insanlar
\"Resim\"
Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir.Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

Siyah gözlü insanlar
\"Resim\"
Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kişilerdir.Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.


Yeşil Gözlü İnsanlar
\"Resim\"
Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapilari vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Ela gözlü insanlar
\"Resim\"
Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi gözlü insanlar
\"Resim\"
Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarini açıklamalarıdır.

Sizin göz renginiz hangisi?
Anahtar Kelimeler:
göz rengine göre kişilik

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol