Öğretmen Diyarı

Facebookta Gelen Mesajları Nasıl Engellerim

Sizlerden en çok gelen soruların başında gelen facede nasıl engellenir,facebookta gelen mesajları nasıl engellerim,facebook mesaj alımını kapatma,facebook dan gelen mesajlar nasıl engellenir?,facede mesajlar nasıl engellenir sorularının yanıtlarını sizlere özet ve kısa olarak vermek istiyoruz. Sizlerde bu konumuza yorum kısmından katkıda bulunabilirsiniz.

Bu yazı dizimide sizlere Facebookta Mesaj Gönderenler Nasıl Engellenir konusu hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. Eminiz ki bir çoğunuzfacebook ta tanımadığınız kişilerden abuk sabuk mesajlar almaktasınız. Peki facebookta bu mesajlardan kutulmanın bir yolu yokmu? Elbetteki facebookortamında mesaj engelleyebilme seçeneği bulunmakta. Eğer facebookortamında mesaj alımını engellemek itiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

* www.facebook.com adresinden facebook hesabınıza giriş yapınız.

* Sağ üst kısımında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına tıklayınız.

* Açılan pencerenin üst kısmında bulunan ayarları gör imlecini aktif ediniz.

* Açılan pencerede Sana mesaj gönderme adı altında bir seçenek olacak bunu sadece arkadaşlarım yaparak başkalarının size mesaj atamasını engelleyebilirsiniz.Kaynak: http://www.bilgiyuvasitr.net/facebookta-gelen-mesajlari-nasil-engellerim#ixzz30pTVn5MW

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol