Öğretmen Diyarı

Evlenme Teklifine Evet Denecek Erkekler

1- Hayır Sen Kapat

Eğer bir erkek sizinle telefonda konuşmaktan zevk alıyor ve gün içerisinde sık sık sizi arıyor ise bu adamı elinizden kaçırmayın. Bu huyunun devamlılığını kontrol ettikten sonra onunla evlilik hayalleri kurabilirsiniz.

2- Ne Yemek İstersin

Bir restorana yemek yemeye gideceğinizde hangi restorana gideceğinizi ve ne yemek istediğinizi size soruyorsa nikah masasında nasıl evet diyeceğinizin provasını yapmaya başlayabilirsiniz. Zira soru sormadan direk gidilecek mekana çeken beyaz öküzlü prensler çokça mevcut.

3- Uyumalısın Ama Uyuma

Atlı prensler geceleri sizle konuşmaya oldukça meraklı olacaklardır. Ancak sizin uykusuz kalmanıza da gönlü razı olmayacağından uyuma ama uyumalısın gibi muhabbetler ortaya çıkabilir. Uykunuzu onun için feda edebilirsiniz.

4- Ben Bırakırım

Bir yere gideceğinizi duyduğunda eğer sizin için zor olacaksa mutlaka sizi bırakmak isteyecektir. Bu sıcakta yürüme, Bu yağmurda gidemezsin, minibüslerle uğraşma gibi sözlerle sizi bırakmaya ikna edecektir. Sevilesi prenslerdendir.

5- Haklısın

Bazı erkekler kadınların fikirleri altında ezilmek istemezler. Bazen haksız olduklarını bile bile haklısın ve özür dilerim kelimelerini karşısındakine çok görürler. Bu nedenle haksız olduğunda veya alttan alması gerektiğinde haklısın demeyi bilen, hata yaptığında özür dilemekten çekinmeyen erkeklerle evlilik hayalleri kurabilirsiniz.

6- Yorgunsun Boşver

Yorgun olduğunuzun bilincine varabilecek erkek sayısı oldukça azdır. Çünkü onlar siz ne kadar çalışırsanız çalışın ev işlerini yapabilecek güce sahip olduğunuzu düşünürler. Bu cümleyi kuran erkeği bulursanız sakın kaçırmayın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol