Öğretmen Diyarı

Evlenene Kadar Bunları Asla Yapmayın

Sevgilinizi seviyorsunuz ve ondan bir şeyler saklamak size zor geliyor olabilir ancak evlenene kadar onunla paylaşmamanız gereken bazı sırlarınız olmalı.

PARA

Para hassas bir konudur. Evlenmeden önce aynı evde yaşıyor ve ortak bir hayat paylaşıyorsanız, parasal konuları beraber halletmeniz gerekir. Ancak yine de evlenmeden önce bu durumları minimumda tutun. Para, aradaki samimiyeti ve bağlılığı azaltabilir.
ŞİFRE
Özel bilgilerinizin olduğu şifreleri sevgiliniz ile evlenmeden önce paylaşmamanız gerekir. Ayrıldıktan sonra bunları size karşı kullanabileceğini unutmayın. Saklayacak bir şeyiniz olmasa da şifrelerinizi asla birbirinizle paylaşmayın.
FACEBOOK HESABI
Sadece şifrelerini değil Facebook hesaplarını da paylaşmayın. Tüm dünyaya tek bir kişi olduğunuzu ilan etmek o kadar da keyifli olmasa gerek.
ARKADAŞ
En yakın arkadaşınızı paylaşırsanız aranızda sorunlar yaşandığında kiminle paylaşacağınız konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durum arkadaşınız için de zor olacaktır.
ESKİ SEVGİLİ
İlişkilerde eski sevgili muhabbeti her zaman olur. Ancak her detayı sevgiliniz ile paylaşmanız çok mantıklı olmayacaktır. Eğer sürekli eski sevgilinizden bahsetmek ve onunla ilgili öfkeyle de olsa bir şeyler söylemek istiyorsanız üzgünüz ama onu hala unutamamış olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol