Öğretmen Diyarı

Erkeklerin kadınlarda ilk dikkat ettiği ilk 6 şey

 

Merhaba arkadaşlar erkeklerin hep dikkatsiz olmasından yakınanlara ufak bir ipucu. İşte erkeklerin ilk altı saniyede dikkat ettiği altı şey...

Erkeklerin hep çok dikkatsiz olduğundan yakınılır. Ama ilk izlenim herkes için çok önemlidir. Bu dikkatsiz sanılan erkekler için bile geçerli.

Bir erkek bir kadını gördüğü anda altı saniye içinde altı şey dikkatini çeker.

Bunların ilki gülümsemenizdir. İçten mi yoksa zorla mı gülümsüyorsunuz? Ya da gülümsemeniz öğle yemeğinde ne yediğinizi ele mi veriyor?

İkincisi saçınız. Kadınların yegâne aksesuarlarından biri olan saçlarının kesimi, tarzı ya da boya tonu erkekleri ilgilendirmez. Onlar sadece saçınızın yumuşak ve güzel kokması ile ilgilenir.

Üçüncüsü ise dekolteniz. Erkekler dekolteye bakar. Erkekler her durumda ne kadar "göstermek" istediğinizi farkedecektir.


Dördüncüsü makyajınız. Eğer çok fazla makyaj yaparsanız, erkekler sizin yüzünüzde bir sorun olduğunu ve bunu saklamaya çalıştığınızı düşünebilir.

Erkeklerin dikkatini çeken beşinci şey ise cildinizdir. Siz cildinizdeki küçük bir sivilceyi dünyanın en büyük sorunu gibi dert edebilirsiniz. Erkekler bunu farketmeyecektir. Ama eğer çok fazla solaryuma girerseniz, bu onu rahatsız edecektir.

İnternette rastladığım bir habere göre de son olarak bir erkek ilk altı saniyede sizin çantanıza bakar. Çok büyük bir çanta taşıyor olmanız erkeklerin sizin bakımınıza çok düşkün ve bütün bakım malzemelerinizi çantanızda taşıdığınızı düşünmenize yol açabilir.

Diğer manşetlerimizi okumak için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz! Şimdi sayfalarımızı ziyaret etmek için lütfen burayı tıklayınız!

 

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.kadinlarcaddesi.com/mansetler/57-mansetler/526-erkegin-kadinda-ilk-dikkat-ettigi-6-sey.html

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim