Öğretmen Diyarı

Erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şeyler

 

İşte erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şeyler…

 

Gülümseme: Erkekler gülümseyen kadınlardan hoşlanırlar. Partnerinize gülümseyin ve anın tadını çıkarın. Bazen biz kadınlar için konuşmak yerine ufak bir tebessümü gülümsemesi ya da içten gelen bir kahkahası erkekler için çok önemlidir. Bu yüzden erkek arkadaşınıza gülümseyin. Ayrıca gülümsemek ömrü uzatmakla kalmayıp geç yaşlanmanıza da yardımcıdır.

 

Bacaklar: Erkeklerin bir kadında en çok dikkat ettiği şeylerden biri de bacaklarınızdır. Erkekler uzun bacaklardan hoşlandığı kadar kısa bacaklardan da hoşlanır. Eğer bacaklarınıza güveniniz sonsuzsa sakın korkmayın. Şans sizinle…

 

Gözler: Erkekler genellikle ilk gördüğü kadınların gözlerine bakmaktan kendilerini alıkoyamaz. Sizde bunun bilincinde olup onlara en içten ve en samimi duygularınızla bakın. Unutmayın ‘’Gözler kalbin aynasıdır.’’. Bir kadının gözlerinin gülmesi bir erkek için oldukça önemlidir. Çünkü bu o kadının kendisinden hoşlandığını hissetmesine sebep olur. Gülümseyen bakışlarınızı ondan esirgemeyin.

 

Saç : Saçlarınızla uğraştığınız zamanların ya da kuaförlere harcadığınız onca paranın boşuna olduğunu düşünmeyin. Bir erkeğin ilgisini çekebileceğiniz bir diğer yönünüz ise saçlarınızdır bunu unutmayın. Ayrıca erkekler bol işlem görmüş saçlardan çok bakımlı ve sade saçlardan hoşlanıyor bunu unutmayın. Sağlıklı ve parlak saçlar sizi daha genç gösterir.

 

Kilo:  Kadınların bir çoğu kilo problemini yanlış değerlendiriyor. Partneriniz size kilonuzla ilgili olumsuz şeyler söylüyorsa kendinizi kötü hissetmeyin. Çünkü bir erkek kilo problemini kadının yüzüne vuruyorsa onunla gerçekten birlikte olmak istemiyordur. Siz yine de kilonuza dikkat edin hem onlar açısından hemde sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek açısından.

 

Göğüsler: Erkekler için göğüsler ilk aşamada pek önemli değildir. Çünkü onu gülümsemenizle ve bakışlarınızla etkiledikten sonra onlar göğüslerinize dikkat eder. Eğer onu ilk başta etkilediyseniz gerisi için endişelenmeyin. O zaten sizinle.

 

Stil: Kıyafetleriniz ve tarzınız sizin kişiliğinizi ortaya çıkartır. O yüzden çok dikkatli seçimler yapmakta fayda var. Erkekler kadınlarda kıyafete de çok önem verir. Cesur ya da klasik olun bu size kalmış bir seçim ama giydiklerinizle ona anlatmak istediklerinizi de unutmayın.

 

Takma kirpik, protez tırnak: Erkekler sahte olan şeylerden nefret ederler. O yüzden partnerinizle gçrüşmeye giderken oldukça doğal görünmeye özen gösterin. Yapay bir güzellik sadece partnerinizin sizden uzaklaşmasını sağlar. Doğal ve kendiniz gibi olun yeter çünkü bu onu daha çok mutlu eder ve size daha da yakınlaşmasına yardımcı olur.

 

Cilt: Erkeklerin bu kadar ince ve detaylı şeylere taklmadığını düşünsekte cildinizle de çok yakından ilgileniyorlar. Pürüzsüz ve bebek gibi bir cilt için kendinize iyi davranın. Bu partnerizin de çok hoşuna gidecektir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim