Öğretmen Diyarı

Erkeklerin İkinci Kez Buluşmayacağı Kadınlar

Kadınlar anlaşılması zor yaratıklardır. İlişki konusunda bir sürü düşüncesi olabilir aynı zamanda yakın arkadaşlarının da. Erkekler, daha anlaşılır ve basit kadınlardan hoşlanıyorlar. Biz bir konuyu bir çok yönden düşünebilirken onlar tek bir taraftan bakmayı tercih ediyor ve sizden de bunu bekliyor. Erkekler, belli özelliklere sahip kadınlardan uzak durmayı tercih ediyor. Bu özellikleri sizin için öğrendik.

 

Erkekler, kadınların bekletmesinden hiç hoşlanmıyorlar. Sürekli bir yere geç kalan ve onları kapılarının önünde bekleten kadınlardan uzak durmayı tercih ediyorlar. Böylelikle sizi bekledikleri zamanlarını arkadaşları ile geçiriyorlar.

 

Ukala kadınlar, erkeklerin uzak durdukları kadınların başında geliyor. Erkekler, kadınlara iltifat etmeyi ve onları şaşırtmayı severler. Size değişik bir şey söylediğinde ve ya iltifat ettiğinde siz normal bir tepki verirseniz kendilerini kötü hissederler. Bu yüzden ne kadar kendinizden emin olsanız da ona istediği tepkiyi verin.

 

Eski ilişkilerinden bahseden kadınlar, erkekler için zaman kaybı demektir. Yeni tanıştıkları bir kadın, sürekli eski ilişkisinden veya ilişkilerinden bahsederse, eski sevgilisini unutamamış demektir. Eski sevgili muhabbetleri, erkekler için korkutucudur. Ona bağlanamayacağınızı ve aldatma ihtimalinizin olduğunu düşündürür.

 

Kadınlar, bazen ilk buluşmalarda kendileri hakkında role bürünebilirler. Gerçekte kim olduğunuz değil, kim olmak istediğiniz kişi gibi davranmaya çalışırsanız, farklı bir izledim verirsiniz. Bu tarz rollerde, bazen çok fazla kaptırıp itici olunabilir. Erkek sizin rol yaptığınızı ve bir şeyler sakladığınızı düşünürse bir daha sizinle buluşmak istemez. Bu yüzden kendiniz olun.

 

Erkekler, sade ve basit kadınlardan hoşlanır. Siz ilk buluşmaya aşırı bir makyaj ve kıyafet ile giderseniz büyük ihtimalle onun için negatif bir durum olur. Aynı zamanda erkekler sürekli şikayet eden ve olumsuz düşünen kadınlardan hoşlanmazlar. Onunla birlikte eğlenmeli ve pozitif olmalısınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim