Öğretmen Diyarı

Erkeklerin Gizliden Gizliye Sevdiği 8 Şey

Bir erkek ister bir kadınla yeni çıkmaya başlıyor olsun veya bir kadınla uzun zamandır bir ilişki içerisinde olsun. Kadının yapmasından erkeklerin hoşlandığı bazı küçük şeyler var. Aslında pek çok şey olsa da işte bunlardan 8 tanesi.

 

 

 

 

 

 

1. Başınızı göğsüne yaslamanız.

 

 

 

 

Koltukta uzanmış televizyon izlerken veya uzun bir günün ardından yatakta uzanırken, kadının başını erkeğin göğsüne koyması ve erkeğin kadını koluyla sarması en güzel duygulardan biridir. Erkekler koruyucu gibi hissetmeyi severler ve bu hareket kadının erkeğin kollarında kendini güvende hissettiğini gösterir.

 

2. İlk mesajı kadın attığında.

 

 

 

Konuşmayı erkeklerin başlatması yönünde yoğun bir baskı vardır. Bazen erkek çok zorlayıcı gibi gözüktüğünü veya çok fazla mesaj yazdığını fark edemeyebileceğini düşünüp bu durumlara yol açmamak için hiç mesaj atmamayı tercih edebilir, bu da kadını merakta bırakır. Erkekler de ilgi görmeyi sever ve o kadından gerçekten hoşlanıyorlarsa onun hakkında düşünüyor olurlar. Ona hızlıca bir mesaj yollamanız onun gününü aydınlatır ve güzel bir sohbet başlatır.

 

3. Ona değer verdiğinizi söylediğinizde.

 

 

 

Bazı kişiler diğer kişilere göre daha çok veya daha az ilgi gösterir ama nasıl olursanız olun şunu aklınızda bulundurun: Eğer bir erkek ilişkiniz için çok çaba harcıyorsa (olması gerektiği gibi), sizin ona ne kadar değer verdiğinizi duymaktan hiçbir zaman sıkılmaz. Hareketlerinizden ne hissettiğinizi çıkarmasını bekleyebilirsiniz ama bazı erkekler daha net bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Bu onun kendini daha mutlu hissetmesini sağlar.

 

4. O araba kullanırken saçlarıyla oynamanız.

 

 

 

O araba kullanırken kolunuzu uzatıp kafasının arkasını bir süre hafifçe okşayın. Onu gülümsetme garantili! (Araba kullanırken dikkatini fazla dağıtmayın!)

 

5. Facebook'ta onunla övünmeniz.

 

 

 

Bazı kadınlar bunda çok aşırıya kaçsa da, eğer sevgiliniz sizin için hoş bir şey yaptıysa; örneğin eve geldiğinizde sizin için hazırlanmış sürpriz bir yemek masası ile karşılaştıysanız, yemek masasının fotoğrafını paylaşmanızın kimseye zararı dokunmaz. Bu ona müteşekkir olduğunuzu ve bu hissinizi dünyayla paylaşmaya istekli olduğunuzu gösterir.

 

6. Onu gerçekten dinlemeniz.

 

 

 

Kadınlar herkesden iyi bilir ki gerçekten dinlemek pasif bir aktivite değil çaba gerektiren bir aktivitedir. Bazen erkeğin hayatında önemli bir şeyler oluyor olabilir, bir amaca yönelik bir şeyler yapıyor olabilir veya işiyle ilgili stresli olabilir. Gerçekten oturup onun gözlerine bakarak, onun için önemli olan bir şeyle ilgili anlattıklarıyla gerçekten ilgilendiğinizde bu ona onu önemsediğinizi gösterir.

 

7. Arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda ona mesaj atmanız.

 

 

 

Bazı deli gibi kıskanç erkekler vardır ki kız arkadaşlarının arkadaşlarıyla dışarı çıkmsına "izin" vermezler, özelllikle de ortamda başka erkekler de olacaksa. Bu kaygı bir dereceye kadar anlaşılabilir olsa da, bir erkek ilişkisinde kendine güvenmeli ve kız arkadaşı yanında kendisi olmadan dışarıda olduğunda her saniye endişe duymamalı. Eğer siz dışarı çıkarken size iyi vakit geçirmenizi dileyecek olgunlukta bir sevgiliniz varsa, gece arada sırada ona mesaj atıp merhaba diyin, halini hatrını sorun. Bu onu gülümsetecek ve dışarıdayken bile onu düşündüğünüzü bilmesini sağlayacak.

 

8. Ona sevginizi göstermeniz.

 

 

 

Dışarıda herkesin içinde onun kucağına atlamanız gerekmiyor ama yürürken onun elini tutmak gibi, markette kasa kuyruğu beklerken ona sarılmak gibi veya beraber sinemaya giderken koluna girmek gibi küçük şeyler onun kendisini size daha yakın hissetmesini ve onunla olmaktan gurur duyduğunuzu hissetmesini sağlar.

 

 

 

http://jamesmsama.com/2014/08/22/8-things-guys-secretly-love/


MYNET

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim