Öğretmen Diyarı

Erkeklerin duygularını belirtme şekilleri

Erkekler sinir bozucular ama aynı zamanda da son derece tatlılar, gizemliler ama aynı zamanda açık sözlüler ve kimi zaman duygusuz gibi görünseler de hislerini gösterdikleri pek çok farklı tarz var. 

İşte duygusuz sandığınız sevgilinizin size duygularını gösterme şekilleri, artık onun size karşı olan hislerinin büyüklüğünü anlamak elinizde!

 

 

 

Bağlılık

 

Bir erkek size bağlılık gösteriyorsa, ilişkiniz konusunda ciddi demektir. Sonuçta hepimiz erkeklerin ciddi ilişkilerden kaçındıklarını biliyoruz. Eğer ciddi bir ilişkiye adım attılarsa, sorumluluk almak istiyorlar ve sizinle olmak istiyordurlar. Kısacası bir erkeğin sizi sevdiğini gösterme şekli size bağlı olmasıdır.

 

 

 

Sırlarını sizinle paylaşmak

 

Eğer bir erkek sizinle sırlarını paylaşıyorsa, size gerçekten güveniyor ve sizi gerçekten seviyor demektir.

 

 

Sizinle hava atmak

 

Eğer sizi yakın arkadaşlarıyla, ailesiyle tanıştırıyor ya da arkadaşlarının yanında size rahatça kocaman bir öpücük veriyorsa sizi gerçekten sevdiğine emin olabilirsiniz. Çünkü bunları yaparken size ne kadar önem verdiğini de size gösteriyordur.

 

 

 

''Seni seviyorum'' demek yerine bunu hareketlerle göstermek

 

Kimi zaman ''seni seviyorum'' deseler de erkekler genellikle bunu söylemek yerine davranışlarıyla göstermekten daha çok hoşlanırlar. Duygularını göstermek için, evinizde bir yerleri tamir edebilir, eve sürpriz bir hediyeyle gelebilir, çöpünüzü sizin için dışarı çıkarabilir... sözcüklerine değil yaptıklarına önem gösterin.

 

 

 

Sizi mutlu etmek

 

Sizin mutluluğunuz yatak dışında da onun için önemliyse, onun sizi sevdiğinden emin olun.

 

 

Sizi dürüstçe dinlemek ve cevap vermek

 

Eğer siz onunla konuşurken sizi dikkatle dinliyor ve sorularınıza dürüstçe cevaplar veriyor ya da anlattıklarınıza yorumlar yapıyorsa, onun sizi sevdiğinden emin olun. Çünkü ancak seven bir erkek karşısındaki kadının sözlerini dikkatle dinler.

 

 

 

 

 

kadınvekadın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol