Öğretmen Diyarı

Erkeklerin 10 gizli açığı;


1- Ona ben senden hoşlanıyorumu belli etmek için, profiline yüklediği tüm fotoğraflar tüm durumlar beğenilir. Yorumlar atılır, ara sıra mesajlarda hal hatır sorulur. 
2 Telefon numarası almak istediği kıza, üst üste mesaj atılır facebooktan. İyi bir arkadaş ortamı kurulur, daha sonra numara istenir. 
3- Her kız telefon numarasını hemen verecek diye bir kaide yok. Bunun üstüne bir çok planlama ortaya çıkarılır. Belki bir gün bir şeyler yaparız edalarıyla, yalanlar tek tek sıralanılır.
4- Telefon numarası alındığını düşünülerek devam edelim konuya. Sabahları günaydın, geceleri iyi geceler yazılıp kız mesajlara cevap atmaya zorlanılır.
5- Güzel mesajlar atılarak, iltifat ederek kıza olta atılır. Kız balıklama atlarsa ne güzel. Atlamazsa, her sabah günaydın ve iyi geceler mesajını atmaya devam.
6- Canımlar cicimler alıştırılır. Konu bebeğimlere kadar gelir. Eğer tepki, siktir git lan sen kimsin bana canım cicim diyorsun noktalarına geldiyse, zor kız dır o siktir git başkasını kovala. Eğer, bu tarz laflara aldırış etmiyorsa, keklik çantada.
7- Sevdinmi adam gibi sevdiğini anlat ona. Diğer sekmelerdeki kızlara yazdığın çok güzelsin mesajlarını da kapat. Bunun üstüne yoğunlaş. Yarın bir şeyler içelimmi diye baskı uygula.
8- Bu sekmeye kadar geldiysen bir kız ile, zaten tamamdır o iş. Hayırlı olsun, elini tutarken sıkı tutta başka birisine kaymasın kızın eli.
9- Gönlün yeni arkadaş olduğun başka bir kızamı kaydı? Aynı taktikleri ona uygula, onunla sevgili ol. Buluşun, telefon rehberindeki tüm kızları silmeni isterse çekinme sil. Sonra zaman geçince ayrılırsan, dön eski kıza ve aynen şunu yaz.
10 Bana boş mesaj atarmısın, telefona birşeyler oldu numaralar sıfırlandı diyerek tekrardan numara iste. Nasıl olsa hayat size güzel..
Biz de, hala birinin gelmesini bekliyelim.

Anahtar Kelimeler:
erkeklerin gizli açığı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim