Öğretmen Diyarı

Erkekler Neden Kadınlardan Şikayet Ediyorlar?

Erkeklerin kadınlar hakkında dert yandıkları belli ortak konular var.

Alışveriş aşkı


Erkekler, kadınların alışveriş aşkını bir türlü anlayamıyorlar. Özellikle onlarla birlikte alışveriş yapmaktan ve dükkan gezmekten nefret ediyorlar. Kadınlar gibi ne alacaklarına bir türlü karar verememek ve saatlerce gezmek erkeklere göre değil. Kadınların daha kararlı olmalarını istiyorlar.

 

Düşüncesiz para harcama


Erkekler, kadınların aksine düşüncesizce para harcamaktan hoşlanmazlar. Kadınlar sevdikleri bir ürüne tonlarca para verebilirken, erkekler düşünmeden hiçbir şey almazlar. Kadınların bu para harcama alışkanlıkları erkekleri sinir ediyor.

 

Aşırı şikayet


Erkeklerin en çok dert yandıkları huylarımızdan biride sürekli şikayet etmemiz. Kadınlar her konuda ve her zaman bir problem bulabiliyorlar. Erkekler sürekli şikayet eden kadından bunalıyorlar.

 

Saatlerce hazırlık


Erkeklerin başka bir şikayeti ise saatlerce hazırlık yapmamız. Erkekler, bir yere giderken uzun süren hazırlıklar yapılmasının mantığını anlayamıyorlar ve beklemekten nefret ediyorlar. Bu yüzden siz hazırlığınızı hesap ederek buluşma saatini ayarlayın. Bu sayede sizi beklemiş olmayacaktır.

 

Abartılı dertler


Erkekler, kadınların her durumu çok abarttıklarını düşünürler. Biz en küçük sorunu saatlerce konuşup çözmek isterken erkekler önemsemez ve üzerine düşmek istemezler. Bu yüzden biz arkadaşlarımızla veya ailemiz ile olan dertlerimizi onlara anlatırken, içlerinden abarttığımızı düşünürler.

 

Tehdit


Erkeklerin en sinir olduğu diğer huyumuz ise onları tehdit etmemiz. Sevmediğimiz bir şey yaptıklarında, bir daha bunu yaparsan diye başlayan cümlelerimiz onları uyuz ediyor. Boş yere tehditler savurmamız, onların uzaklaşmalarına neden oluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol