Öğretmen Diyarı

Erkekler hangi kadınları etkileyici bulur?

Erkekler hangi kadınları etkileyici bulur?

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

 

Erkekleri baştan çıkaran, onları etkileyen, hatta kendine aşık eden kadındaki özellikleri merak edenler, bu haber sizin için! Esesında şöyle bir baktığımızda; erkeklerin kadınlarda aradığı özelliklerin çok da zor şeyler olmadığını görüyoruz.

 

İşte erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri;

 

Neşeli

Erkekler bir kadında her zaman güleryüz görmek isterler. En zor anlarda bile küçücük bir gülümsemeyle kendisini mutlu edecek enerjide olmasını isterler. 

 

Bakımlı

Erkeklere göre bir kadın her zaman bakımlı olmalıdır. Her zaman güzel kokmalı ve kişisel bakımını ihma etmemelidir.

 

Doğal

Erkekler doğal kadınlardan hoşlanır. Bunu sadece dış görünüş olarak düşünmeyin. Davranış ve konuşma bakımından da her zaman naturel ve samimi olmasını isterler. 

 

Çekici

Doğal ve neşeli olmasının yanı sıra bir kadın yeri geldiğinde en çekici kadın olmalıdır. Erkeğini baştan çıkarmalı ve ona küçük sürprizler hazırlamalıdır.

 

Zarif

Bir kadında erkekleri en çok etkileyen özelliklerden birisi zerafettir. Giyim-kuşam, konuşma, davranış her anlamda bir kadın zarif olmalıdır.

 

Anaç

Erkekler gelecek kurmak istedikleri kadınların, ilerde çocuklarına iyi bir anne olmasını ister. Bu yüzden anaç kadınlar diğerlerine göre 1-0 öndedirler.

 

Saygılı

Erkekler kadınların sadece kendisine değil, etrafındaki herkese saygılı olmasını ister. Annesi bunların başında gelmektedir.

 

Aşık

Tabiki bir erkeğin en çok aradığı özelliklerden birisi de kendisine aşık ve sadık bir kadındır..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol