Öğretmen Diyarı

Erkekler hakkında gerçekler

Erkekler hakkında 10 gerçek


1- Erkekler üzerinde nasıl bir güce sahip olduğunu bilen bir kadın bu gücünü onun aklını ve kalbini kazanmakta kullanabilir. Gücünüzü kullanırsanız, o erkek avucunuzda demektir.

2- Sizi eşit gören bir erkek inisiyatif kullanmanızdan memnun olacaktır. Karakterli bir erkek güçlerin dengede olmasını ister.

3- Zorluk çıkarmak gerçekten bir erkeği peşinize takabilir. Ancak arada kimya eksikse, kovalama bittikten ve engel aşıldıktan sonra bu ilişki mutlaka kopar. Elbette yeni tanıştığınız bir erkeğe karşı temkinli olun ama en önemlisi sadece kendiniz olun. Siz sevgi gösterirseniz ve içten davranırsanız o erkek sizi daha çok beğenecektir.

4- Bir erkek ilişkinin gidişinden memnunsa, bu durumu sonsuza kadar devam ettirebilir. Burada sınırı sizin belirlemeniz gerekiyor, bunu erkekten beklemeyin. Erkeklerde gönül eğlendirme ilişkileri, kadınlar için olduğu kadar sorun değildir. O halinden memnundur, ama sizin memnun olup olmadığınızı bilmesi gerekir. Karşısına geçip, niyetinin ne olduğunu sorarsanız size mutlaka gerçeği söyleyecektir.

5- Eğer çok kısa zamanda onunla yatağa girerseniz size kalıcı bir ilişki veya evlenilecek kadın gözüyle bakma olasılığı azdır. Erkeklerin söyledikleri başka şeydir, kadının her hareketini izlerken yaptıkları değerlendirme başka şeydir. İlişkinin başlarındayken temkinli olmak size niyeti ciddi olmayan, sadece seksle ilgilenen ve size uygun olmayan erkekleri ayıklama imkanı verecektir.

6- Fazla sahiplenici erkekler güvensiz insarlardır. Böyle kişilerin sayısı hiç az değildir. Onu sevdiğinizi söyleyerek ve göstererek korkularını yatıştırın. Eğer çok fazla sahiplenici biriyse ve sürekli olarak özgürlüğünüzü sınırlıyorsa, onu bir an önce bırakın.

7- Erkek eğer gerçekten seviyorsa, sevdiği kadını kaybetme korkusuyla partnerini aldatmaktan uzak durur. Ama bazı erkekler için bu da engelleyici bir faktör değildir. Erkeklerin ne yazık ki önemli bir çoğunluğu başka kadınlarla ilişki kurarlar.

8- Erkekler hedef isterler, bu nedenle konuşma onlara zaman kaybı gibi gelir. Bir erkekle daha iyi iletişim kurmanın anahtarı onunla açık açık ve sevecen ifadelerle konuşmaktır.

9- Erkekler sevgilerini sözcüklerle değil, hareketleriyle gösterirler. Bu yüzden de kadınlara kadar sık sık seni seviyorum demezler.

10- Her erkek onu düşünen ve iyiliğini isteyen bir kadına çekim duyar. Erkekler sadık ve onlara destek olan kadınlarla evlenirler. Eşlerinin onların safında olmalarını isterler. Bir erkek her fırsatta onu budayan bir kadına bağlanmaz. Buna dayanacak gücü yoktur. Egosu böyle bir şeyi yaşam boyu kaldıramaz. Onun egosunu besleyeceksiniz diye kendinizi harcamayın.

 

Bir erkek mutlu edebildiğine inandığı kadını sever. O halde sizi memnun ettiğinde bunu ona gösterin.

 

Erkeklerle Farelerin Genetik Yapıları Hemen Hemen Aynı

Amerikada bir genetik araştırmalar enstitüsü, erkekler ile fareler arasındaki genetik benzerliğin akıl almayacak kadar yakın olduğunu ileri sürdü.

 

Arada görülen farklılıkların ufak tefek şeyler olduğunu belirten uzmanlara göre bazı genleri insanlar isterse kullanıyor, isterse kullanmıyor.

 

Araştırmacılar genelde insan yapısına yakın olan fareler üzerinde yapılan denemelerin sonuçlarınında bu nedenle daha çok erkeklere yönelik kısmının doğru çıktığına dikkat çekiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim