Öğretmen Diyarı

Erkek tiplerinde kara listede kimler var?

Yetişkin kadının erkek seçimi öyle kitaplardaki ya da romantik komedilerdeki gibi olmuyor. Dikkat edilmesi gereken pek çok husus var. Aşkta ve sağlıklı bir ilişkide ne istediğin bilen kadın, bir erkekte ne istemediğini iyi bilen kadındır.

 

Kara listeniz için hazır mısınız, hanımlar? İşte geliyor...

 

1. Ailesiyle yaşayan koca adam sendromu...

 

İşi gücü olması rağmen ve kazancı da yeterli olduğu halde baba ocağından ayrılmayan, delikanlılık dönemi odasında ikamet eden adam kırmızı adam verir. Asla büyümez. Miskindir. Sorumluluk almaz.

 

2. İşsizlikte ısrarlı adam...

 

O bir kaybeden. Tembel ve kaçak. Bir önceki model gibi sorumsuz olduğu da bariz. Kaçın!

 

3. Sadece gece geç saatlerde mesaj atan, arayan adam...

 

Sosyopat olma ihtimali yüksek. Bu da kendine pek güvenmediğini gösterir. Böyle birine güvenilir mi? Başkalarıyla bu şekilde haberleşip haberleşmediğinden asla emin olamazsınız? Gerçekçi de olamaz bu adam. Bir fantezi dünyasında yaşıyor. İşiniz olmasın!

 

4. Her şeyi birlikte yapmak isteyen takipçi...

 

Peşinizden ayrılmıyor. Sürekli arıyor ya da mesaj atıyor. Gittiğiniz spor salonuna yazılıyor. İndirdiği application ile nerede ne zaman olduğunuzu takip ediyor. Kızlarla buluşmalarınızda masada bitiveriyor. Doğrusu da insanı sıkıveriyor!

 

5. Dünyanın her gün başına yıkıldığı biricik (!) insan...

 

Durmadan yakınıyor. Çok şanssız olduğundan bahsediyorlar. On göre herkes kötü, sinsi, uyanık, üçkağıtçı. Başına gelenlerin sorumlusu da kendisi asla değil. Daha ne duruyorsunuz, toz olun!

 

6. Sık sık hakkında kayıp ilanı verilmesi gereken adam...

 

Telefonlara çıkmıyor. Mesajlarınıza geri dönmüyor. Nerede, ne yaptığından asla haberiniz olmuyor. Bir gizem, bir gizem... Çok sıkıcı, üstelik de yorucu. Vazgeçin...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim