Öğretmen Diyarı

En Sakar Burçlar

Burçlar hiç kuşkusuz kişiliğinize yön verir.

Kişiliğiniz hakkında geniş bilgiler sunan burçlar, iş hayatınızı, aşk hayatını ve hatta cinsel hayatınızı bile ele verir. Peki bu burçlar arasında en sakar olanını merak ediyorsanız bu bilgiler tam size göre.

En sakar burçlar arasında 2 burç bulunuyor. Bu burçlar sakarlık anlamında rakip tanımıyor. Sakar burçların ilk başında Yay burcu geliyor. Yay burcunun özgür ve aceleci ruhu bir çok kez başına bela olmuştur. Hem özgürlük ister hemde hemen olsun ister. İşte bu nedenden dolayı bir çok şeyi de sakarlıklarıyla yüzüne gözüne bulaştırır.

Aceleci ve sabırsız Yay burçlarını planınızda aksaklık çıksın istemiyorsanız, organizasyon yaparken biraz uzağınızda durmasında fayda var.

Sakarlıkta sınır ve zaman tanımayan diğer bir burçta Başak burcudur. Başak burçlarının da sakarlıklarının nedenlerinin başında aşırı titiz olmaları geliyor. Titizliği başa bela olan Başak burçları sakarlıkları da beraberinde getirir. İsterler ki herşey temiz ve yerli yerinde olsun. Ama bu aşırı yönleri onları sakar yaparak işlerini daha da zorlaştırıyor.

Anahtar Kelimeler:
En Sakar BurçlarBurçlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol