Öğretmen Diyarı

El Biçiminize Göre Karakteriniz

El Biçiminize Göre Karakteriniz

 

Ellerinizin biçimi ve parmaklarınızın sıralanış biçimleri, genel karakteriniz hakkında bilgi veriyor. Resimlere bakıp karşılaştırma yaparak merak ettiğiniz kişilerin karakteri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

\"konik

Konik Biçiminde Eller

Eğer parmaklarınıza doğru gitgide incelen bir el yapınız varsa, ellerinizin konik biçimindedir. Yaşam enerjiniz oldukça yüksektir. Neşeli ve hareketli bir yapıya sahipsiniz. Rutin ve tek düze bir hayat asla size göre değil. Hayal gücünüzün ve altıncı hissinizin kuvvetli olması, size girişimlerinizde başarılı olma imkânı tanıyor.

 

\"pisişik

 

Psişik Eller

Eğer sivri uçlu ve biçimli ellerim var diyorsanız, duygusal zekânızın oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Kırılgan ve hassas bir yapınız var. Çevrenize karşı son derece duyarlısınız. Görsellik sizin için ön planda. Ellerinin değdiği her şeyi güzelleştirebilen insanlardansınız.

 

\"kare

 

Kare Biçiminde Eller

El ayanız kare biçiminde, parmaklarınız ve tırnaklarınız küt kare uçlara sahipse, sizi üç kelimeyle tanımlayabiliriz: Kuralcı, prensip sahibi, iş kolik. Rutini bozmak size göre bir davranış biçimi değil. Tek düze, planlı programlı bir yaşamınız var. Yenilgi kelimesi lügatinizde yer almaz. Siz başarıya koşullanmış insanlardansınız. Ayrıca pratik zekânızla her işin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz.

 

 

\"spatula

 

Spatula Eller

Kürek gibi ellerim var diye sakın üzülmeyin! Sizin el biçiminize sahip olup da, zekâ düzeyi düşük çıkan insan henüz görülmedi. Akıl, fikir, mantık, yaratıcılık, girişimcilik… Daha saymaya gerek var mı? Elleriniz size, hayatta başarılı olmanın garantisini veriyor!

 

 

 

\"karışık

Karışık Eller

Diğer el biçimlerinin ayrı ayrı etkilerini taşıyan ellerinizde her parmağınızın tek tek incelenmesi gerekiyor. Şunu söylemeden geçmeyelim tüm bu biçimsizliğe rağmen en şanslı ellere sahipsiniz. Karışık el biçimi sizin çok yönlülüğünüzün işaretidir. Birbirinden farklı pek çok alanda başarılı olma sansınız vardır. Tüm el biçimlerinin karakteristik özellikleri sizin elinizde toplanarak sizi; sezgileri kuvvetli, duyarlı, prensip sahibi, zeki bir insan haline getiriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol