Öğretmen Diyarı

Dudağınıza Göre Karakteriniz!...

Kaç çeşit dudak vardır:

1. Tam geniş dudaklar.Kumarbaz

2. Tam ama küçük dudaklar. Romantik

3. Üst dudak alt daha büyüktür. Komutu tapmak

4. Alt dudak üsten büyük. Gizemli Stranger

5. Dar geniş dudaklar. Gerçekçi

6. Dar küçük dudaklar. Maceraperest kadın

1. Tam geniş dudaklar.Kumarbaz “Şimdi ya da Asla” tarzında sloganında yaşar,çevresinde çok sevilir riski sever çok haraketli yaşamın tadını çıkarmak için elinden geleni yapar.Özgürlük ve bağımsızlık ideal yaşam tarzıdır.

 

2. Tam ama küçük dudaklar.Romantik  yaşarlar her zaman hayal kurarlar çizgi romandaki kahramanını bekler sulu gözlü olurlar duygusal yaşam tarzını benimserler.

3. Üst dudak alt daha büyüktür Komuta etmek ruhlarında vardır,Hayatının sloganı ”Hepsi ya da hiçbiri” Hiç bir işi yarım bırakmazlar,karşısındaki insanlardan da tam iş yapılmasını isterler,karizma ve  liderlik  vasıfları ön plana çıkar.

4. Alt dudak üsten büyük.Gizemli olurlar kalabalıkdan kaçarlar çünkü alımlı olduklarından hep ilgi merkezinde olurlar kızgın sert bakışlı olurlar,kıskanç erkeklerden çok beklentileri olur,kendilerine çok güvenirler yürürken ayak seslerinin duymak kendilerini mutlu eder.

5. Dar geniş dudaklar. Gerçekçi; Her zaman kendi ayakları üzerinde duran ve ya durmaya çalışırlar,plan yaparlar planlı yaşamayı severler,hatta seyahat etmeyi planladıklarından günler öncesi bavulunu toplar ve hazırlarlar,denize ve havuza girerken parmak uçlarını suya sokarlar ve ısısını ölçerler,kontrol yaşam tarznı benimsemişlerdir.

6. Dar küçük dudaklar. Maceraperest kadın.Macerayı çok severler hayatında sık sık değişiklik yaparlar alımlı ve güzel olduklarına inanırlar,erkek arkadaşından sürekli jest yapmasını bekler,azda olsa avantajcı olurlar.ilişkilerinde daima kontrolun kendisinde olmasını isterler

http://www.pembecafe.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim