Öğretmen Diyarı

Doktorlar 6 Yaşında Çocuğun Ağrısını Önemsemedi. Anne Hastalığa Kendi Çözüm Buldu.
 Tyler’a egzama teşhisi koyulduğunda henüz sekiz aylıktı. Yıllar geçtikte hastalık kendini göstermeye başladı. Çocuk uyuyamıyor, oyun oynayamıyor ve okula gidemiyordu. Ağrısı haddinden fazlaydı. Vücudunda oluşan yaralar nedeniyle Tyler her gün ağlıyordu.

Fotoğraf kaynağı

Debbie, Tyler’ın sorunlarını doktorlara anlattığında doktorlar anlam veremediler. Anneden, çocuk ağlarken video çekmesini istediler. Tyler’a yapılan hiçbir tedavi yanıt vermedi.

Fotoğraf kaynağı

Anne sonunda iş başa düştü diyerek kolları sıvadı ve altı yaşında oğlunun ağrısını dindirecek çözümler aramaya başladı. Bir gün Facebook’ta Güney Afrikalı bir dermatolojistin yazısını gördü.

Fotoğraf kaynağı

Debbie şüpheli yaklaşsa da denemeye değeceğini düşündü. Dermatolojist Richard Aaron’un 100 liralık merhemini denemeye karar verdi. Merhemin bütün vücuda sürülmesi gerekiyordu. Merhem kısa sürede olumlu etkilerini göstermeye başladı.

Fotoğraf kaynağı

Üç ay içerisinde Tyler’ın vücudundaki egzama belirtileri kayboldu.

Fotoğraf kaynağı

Mucize merhemle Tyler’ın bütün ağrıları yok oldu. Artık oyun oynayabiliyor ve okula gidebiliyor.

Fotoğraf kaynağı

Küçük çocuk artık sokaklarda dans ederek para topluyor ve topladığı parayı doktorun merhemi için bağışlıyor. Böylelikle aynı hastalıktan müzdarip diğer çocuklar da iyileşebilecek.

Fotoğraf kaynağı

Tedavi zaman aldı ve çözümü dünyanın bir diğer ucundan geldi. Ancak Tyler artık son derece sağlıklı. Debbie’nin çocuğunun hastalığına ilişkin çektiği video ve bilgilendirmesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Konuya ilişkin daha fazla bilgi almak için Doktor Richard Aaron’un Facebooksayfasını inceleyebilirsiniz.

Tyler’ın artık sağlığına kavuşması ve çok daha iyi hissetmesini görmek harika. Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşarak Tyler’ın mucizevi değişimini görmelerine yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak: http://www.newsner.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim