Öğretmen Diyarı

Doğum Sırasında Eşini Sonrasında Bebeğini Kaybeden Acılı Babanın Söyledikleri Herkesi Ağlattı
 

Çiftin bebekleri üç ay erken doğdu. 30 yaşındaki anne Ashley’nin bebek sevinci ise sadece birkaç saat sürdü. Anne, Lennon ismini verdikleri bebeğine doğum yaptıktan hemen sonra hayatını kaybetti.

Chris’in dünyası başına yıkıldı. Hayat arkadaşını ve çocuğunun annesini kaybetmişti.

Chris sosyal medyada şöyle bir gönderi paylaştı: “Son günlerde başıma gelenleri nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Eşim, en iyi arkadaşım ve çocuğumun annesini kaybettim. Hayatım boyunca yas tutacağım. Ama eşim yaşasaydı biliyorum ki şu an sadece bebeğimiz Lennon’a odaklanmamı isterdi.”

Fotoğraf kaynağı

Chris’in eşinin cenaze işlemlerini hallettikten sonra hastanede bebeğinin yanında kalmaktan başka şansı yoktu. Chris, bebeğine Beatles’tan “Blackbird” adlı şarkıyı söyledi. O kadar duygulu bir söyleyişi vardı ki gören herkes ağladı.

Fotoğraf kaynağı

Maalesef Lennon James Picco adlı bebek hayata tutunamadı ve minik gözlerini annesinden sonra yumdu. Chris kısa süre içerisinde hem eşini hem de bebeğini kaybetti.

Olaylar sonrası Chris, “Sevgili arkadaşlarım, aile üyelerim ve destekçilerim; Şu an bunları yazarken bile zorlanıyorum. Küçük savaşçım Lennon James Picco dün gece babasının kollarında bir daha uyanmamak üzere gözlerini kapadı. Ben, ailem, arkadaşlarım ve hastane yetkililerinin gözü bebeğimizin üzerindeydi. Ashley’nin ona aldığı üzerinde gitar olan bebek kıyafetini giyiyordu. Yine arkadaşımın bebeğimize özel olarak ördüğü battaniyeye sarılıydı. Onunla geçirdiğim sayılı günler bile beni çok mutlu etti. Annesi de benim yaptığım gibi ona sarılabilseydi, öpebilseydi, koklayabilseydi ve şarkı söyleyebilseydi çok mutlu olurdu. O daha doğmadan önce onu sevmeye ve ona bağlanmaya başlamamı bile bir ayrıcalık olarak kabul ediyorum. Keşke annesi de o da yaşasaydı. Annesi ona kollarına alabilseydi, güzel suratına bir öpücük kondurabilseydi ve ömrünün sonuna kadar elinden tutabilseydi. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadayım şu an. Sadece sizi bilgilendirmek istedim. Bana verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ederim. Tek ihtiyacımız olan şey sevgi.” dedi
Hikaye beni öyle etkiledi ki… Chris için çok üzüldüm. Umarım ki bir başkasının başına böyle bir şey gelmez. Hikayeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Gerçekten yorum bile yapamıyor insan. Chris’in bebeği Lennon’a söylediği “Blackbird” şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz


Videoya Aşağıdan UlaşabilirsinizKaynak: www.newsner.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol