Öğretmen Diyarı

Dinlediği müziğe göre erkek türleri

İnsanların dış görünüşleri kadar, ilgilendikleri şeyler ve hobileri de hayat görüşü hakkında ipuçları verir. Eğer onu yeni tanıyorsanız ve hakkında daha hiçbir şey bilmiyorsanız sohbet esnasında dinledikleri müzikleri öğrenin veya sizi götürdüğü mekanda çalan müzik türüne göre tarzı hakkında ipuçlarına ulaşın. 

 

Popüler müzik dinliyorsa: Modaya uymayı sever ve popüler olan olaylar ilgi alanına girer. Alışveriş yapmayı sever, eğlenceli mekanları tercih eder. 

 

Caz müzik seviyorsa: Sakin bir ruh haline sahiptir. Kültür sanatla ilgilenir ve sizi muhtemelen götüreceği yerler kültür sanat etkinlikleri olacaktır.

 

Arabesk müzik seviyorsa: İçine kapanık biri olabilir. İsyankar bir yapısı olabilir. İçten ve samimilerdir, dikkat edin sizi bunalıma sokabilir.

 

Punk'sa: Çılgındır, cesurdur, asidir ve bazı şeylere göz yummaz, sorgular, soruşturur ve yerine göre rahattır, modayla olan ilgisi tam tersi yönündedir. 

 

Rock ve metal dinliyorsa: Genel kültür seviyesi ve eğitimi ortalamanın üzerindedir. Samimidir, asla yapmacık olamazlar, isyankar bir ruh haline sahiptirler. Ne karamsar, ne iyimserdir ama gerçekçidir. Genç ruhludurlar ve her an kendinizi çılgın bir rock partisinde kafa sallarken ya da motorla gezerken bulabilirsiniz. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim