Bu haber kez okundu.

Çöp Poşetinin İçinde Kıpırdayan ŞEYİN Aslında Ne Olduğunu Öğrenince Göz Yaşlarına Boğuldu.
 Yıllar önce Ekvatorlu bir marangoz sıradan bir iş günü sonrası evine doğru yola koyuldu. Yolda ilerlerken kıpırdamakta olan bir çöp poşeti gördü. Çöp poşetine yakından bakınca gözlerine inanamadı. İçinde canlı bir şey vardı.

Adam çöp poşetinin içini açtı. Poşetin içinde yeni doğmuş bir bebeğin olduğunu görünce gözlerine inanamadı. Bebek down sendromlu olduğundan dolayı ölüme terkedilmişti. Neyse ki marangoz oradan geçerken onu farketmişti. Marangoz çocuğu hemen kimsesizler yurduna götürdü.

Yıllar boyunca çocukları olmayan Rachel ve Jim, Ekvator’daki tatilleri sırasında çocuğun hikayesini duydular. Çocukla şans eseri tanıştılar.

Rachel, “İlk görüşte aşık oldum” dedi.

Tatilleri sırasında Rachel ve Jim, yıllar önce çöpe terkedilen çocuğu evlat edinmeye karar verdiler. Bugün evlat edindikleri çocuk Eddie ile mutlu bir hayat sürüyorlar.

Rachel’ın hikayeyi anlattığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: www.newsner.com

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber