Öğretmen Diyarı

Çiftlerin En Sinir Bozan 5 Huyu

 

1. Kendilerini tek bir kişi zannetmeleri

 

 

Arkadaşlar bakın, gerçekten farklı yemekler sipariş edebilirsiniz, farklı TV programları ya da filmler izleyebilirsiniz, hatta ve hatta kendinize ait ayrı sosyal hayatlarınız bile olabilir. Lütfen biz bir elmanın iki yarısıyız triplerini bırakalım, geçelim bunları artık.

 

2. Topluluk içinde kavga etmeleri

 

 

Bu çiftler en ufak bir anlaşmazlıkta kavga etmeye, tartışmaya başlarlar. Genellikle kız saçma bir sebepten ötürü surat yapar, erkek de durumu toparlayamaz. Etrafındakilerin de keyfini kaçırmaktan hiç gocunmaz bu çiftimiz.

 

3. Sürekli yan yana oturmak zorunda olmaları

 

 

Valla bakın, yemin ediyorum, bir yemeklik birbirinizden ayrı otursanız, vücutlarınız arasındaki mesafe 20 cm'yi geçse birşey olmuyor. Hiç bir değişiklik olmadan hayatınıza devam edebileceksiniz, söz! Usandık sizi yan yana denk getirmek için masalarda sandalye kapmaca oynamaktan!

 

4. Kavgadan da beter, mıçmıç durumu

 

 

Bu tarz sevgililer 2 dakikada bir öpüşmezlerse, koklaşmazlarsa, elleşmezlerse ölceklerini zannederler. Sürekli bir interaksiyon, sürekli bir aşkım bebeğim canım.. vıcık vıcık. İğrenç!

 

5. Kendi aralarındaki konuşma tarzı

 

 

Sizinle normal insan gibi konuşan arkadaş, sevgilisiyle birlikteyken bambaşka birine dönüşüyorsa sıkıntı var. Ses tonundaki değişmeler, bebeksi konuşmalar, sadece kendilerinin anlayabildiği şifreli sözcükler, garip lakaplar. Daha fazla yazamayacağım

 

onedio.com

Anahtar Kelimeler:
çiftlerin sinir bozan huyu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim