Öğretmen Diyarı

Çiçeklerle aşk falınız

Gül mü, gelincik mi yoksa papatya mı ? Aşkı simgeleyen çiçeğinizden aşk falınızı öğrenin.
İşte size en sevdiğiniz çiçeğin aşk falı...
Ayçiçeği

Şansınız açık gözüküyor. Kısa süre içerisinde birçok fırsat kapınızı çalabilir. Aşk hayatınız renklenecek.


Gelincik

Ölümü ve yeniden doğuşu simgeler. Yeni bir ilişkiden çıkmışsınız. Size değer veren biriyle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.


Gül

Aşkın ve sadakatın simgesidir. Evlilik, nişanlılık ve sözlülük işaretidir. Mutluluk size uzak değil.


Hercai menekşe

Geçmişi ve anılarınızı simgeler. Eski sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz. Saygı ve sevgi dolu bir ilişki sizi bekliyor.


Kadife çiçeği

Acıyı ve kuralları simgeler. Düşündüğünüz kişi ile ilişkiniz hüsranla sonuçlanabilir, dikkatli olun.


Kamelya

Tutku, arzu ve saflığı anlatır. Derin bir aşk tecrübesi yaşayacaksınız. Uzun sürecek mutlu bir birliktelik sizi bekliyor.


Karanfil

Yeni buluşmaların ve birlikteliklerin habercilerindendir. Temelleri sağlam ve uzun sürecek bir ilişki müjdeler. Kısa zamanda ömür boyu sürecek huzurlu bir evliliğe adım atabilirsiniz.


Kasımpatı

Uzun bir ömür süreceksiniz. Sakin ve huzurlu bir yapınız var. Yakınınızda olan ve güvendiğiniz biri size dürüst davranmıyor. Bu hoşlandığınız kişi olabilir. Onun veya sizin bir arkadaşınız da olabilir. Önemli kararlar verirken dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır.


Lale

Önünüze çıkacak ve hayatınızda büyük değişimlere yol açacak fırsatları simgeler. Henüz tanışmadığınız biriyle tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz.


Nergis

Duygusal bir kişiliğiniz var. Aşk sizin için çok önemli. Sadakat da bir o kadar önem teşkil ediyorsa, düşündüğünüz kişi size çok uygun olmayabilir.
Papatya

Baharı ve yeni başlangıçları simgeler. Doğruyu ve açıkyürekliliği gösterir. Hoşlandığınız kişi doğru insan olabilir. Ona bir şans verin

Zambak

Saflık ve kötülüğe karşı korunmanın sembolüdür. Başarıyı simgeler. Aşk hayatınızda mutluluğu bulacak ve güvende olacaksınız.

Anahtar Kelimeler:
çiçeklerle aşk falınız

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim