Öğretmen Diyarı

Burcunuzun bu özelliklerini duymuş muydunuz ?

♈ KOÇ BURCU kesinlikle güvenilir ve sadıktır. Herşeyi yapsa dahi, ASLA yanındaki insana ihanet etmez/edemez.

♉ BOĞA BURCU bazen içini hiç tanımadığı birine, içini döküp rahatlamaya ihtiyaç duyar! Sevdiklerini kıramayıp hep içine atar çünkü.

♊ İKİZLER BURCU gerçekten severse en fedakar, gerçekten nefret ederse en acımasız olabilir, O'na karşı dikkatli yaklaşman gerek.

♋ YENGEÇ BURCU iyi sevgili, iyi arkadaş, iyi, iyi, iyi. Say say bitmez bunlar, yanında bir YENGEÇ varsa! kıymetini bilmelisin.

♌ ASLAN BURCU kimseden kolay kolay etkilenmez, ama kolayca etkileyip kendilerine hayran bırakabilir, bu yüzden ASLAN olmak ayrılıcaktır.

♍ BAŞAK BURCU herkes'le yüz göz olmadığı için, itici ve soğuk gözükür. O'nlar yalnızca sevdiklerine ve yakınlarına Sıcak davranır. Herkes'e değil.

♎ TERAZİ BURCU gözü kara olur bir TERAZİ'ye "Yapamaz" deme yapar. Özellikle de sevdiği insan söz konusuysa çok şeyi göze alır.

♏ AKREP BURCU kısıtlanmaktan hiç mi hiç hoşlanmaz. Kendini bir şeyi yapmaya mecbur hissettiğinde, o işi yapmamak için elinden geleni yapar.

♐ YAY BURCU karşılık bekleyerek bir iş yapmaz! Eğer birşeyi istiyorsa yalnızca istediği ve içinden geldiği için yapar. Çıkarcı ve fesat değildir.

♑ OĞLAK BURCU için herkesin ne dediği önemli değil, yalnızca Sevdiklerinin ne dediği önemlidir. Diğerlerini aldırmazlar. Çok kıskanıldığını bilir.

♒ KOVA BURCU bir silerse, bir daha "ağzınla kuş tutsan" yaranamazsın. O çok sevse'de, sildiği anda BİTER.

♓ BALIK BURCU ile konuşulan herşey O'nda kalır, Laf taşımaz ve boş boğazlık yapmaz. iyi bir dinleyici ve Sırdaş'tır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol