Öğretmen Diyarı

Burcunuza göre nasıl bir annesiniz?

KOÇ ANNESİ: O, tutkulu eğlenceli ve enerji si yüksek bir annedir. Koç annesini, bir çocuk gibi düşünebilirsiniz çünkü çocuğu ile iyi empati kurar ve bu büyülü parçasını hiç kaybetmemiştir. O özellikle çatışma durumunda çocukça hareket edebilir ya da olgunlaşmamış davranışlar içine girebilir, buna dikkat etmelidir.

BOĞA ANNESİ: O kaya gibi sağlam ve tutarlıdır. Evi için her şeyin en iyisini yapmaya çalışır. Venüs ona enerji verir. Ailesi için yemek yapmayı çok sevecektir.

İKİZLER ANNESİ: Gerçekten hala çocuk kalmış olabilir. Çocuğuyla arasında oldukça açık bir iletişim vardır. Geleneksel anlayışlara izin vermez. O kuşak çatışması yaşamayacak bir annedir.

YENGEÇ ANNESİ: Ona biraz da kuralların annesi diyebiliriz. Evi ve yuva sıcaklığı için didinir. Emniyet onun için önemlidir. Onun ruhunda doğal bir bekçilik hali vardır, çocukları ne kadar büyürse büyüsün, onları korumak ve kollamak isteyecektir.

ASLAN ANNESİ: Eğlenceli ve kurnaz bir annedir. İkinci çocukluğunun tadını çıkarır. Onları hayal güçleri geniş ve merak duyguları yüksek yetiştirir. Ancak çocuklarının yanlış yapmayacağına fazlasıyla güvenmek hatasına düşmemeye dikkat etmelidir.

BAŞAK ANNESİ: Çocuklarının hayatını korumak için şaşırtacak derecede üstün bir yetenekleri vardır. Her şeyi mükemmel hale getirirler. Günlük hayat için kolaylık yaratacak ortamlar hazırlarlar. Teşvik edicidirler.

TERAZİ ANNESİ: Kuralları seven bir annedir. Çocuğu için en iyisini bulmak ister. Saygı ve eğitim odaklıdır. Disiplini elden bırakmaz ve çocuklarıyla farklı fikirleri tartışarak ortak yolu bulmayı sever.

AKREP ANNESİ: Onun için çocukları mucizedir. Duygu yoğunluğu o kadar yüksektir ki; bazen korkutucu olabilir. Konu çocukları olduğunda çok derin ve hassas biri olacaktır.

YAY ANNESİ: Çocuklar dünyaya kendi yaşam maceralarını bulmak için gelirler. O cesur ve keşif duygusu yüksek bir annedir. Her zaman yeniliklere karşı teşvik edici davranacaktır.

OĞLAK ANNESİ: Özverili, çalışkan ve hayatlarını çocuklarına adayan annelerdir. Ona iyi bir gelecek sağlamak için var gücüyle çalışır. Her şey onun içindir, çoğu zaman kendini düşünmeyecektir.

KOVA ANNESİ: Sıra dışı yöntemlerle çocuk büyütmek konusunda oldukça başarılıdırlar. Sorunları çözebilmek, alternatif çözümler üretmek adına çocuklarını desteklerler. Dünyanın sonsuz olanaklarla dolu olduğu bir yer imajı çizerler.

BALIK ANNESİ: Çocuğuyla arasında psişik bir bağ vardır. Çocuğuyla genellikle iyi anlaşır ve onun aidiyet duygusunu, güven duygusunu yaşamasını sağlar. Bilge, tatlı ve empati kurabilen bir annedir.

Anahtar Kelimeler:
burcunuza göre annesiniz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim