Öğretmen Diyarı

Burçlarına Göre Erkeklerin İstedikleri!

Koç erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Sabah öpücüğüyle uyandırılmaya bayılır. Partnerinizi ateşli bir şekilde öperek güne enerjik başlamasını sağlayabilirsiniz.

 

Boğa erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Agresif tutkunun adamıdır. Romantik bir şekilde öpüşürken, aniden kontrolü ele alıp sert çıkışlarda bulunmanız onu eğlendirecektir.

 

İkizler erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Şehvetli anlar onun için bir tutkudur. Seksi jartiyeriniz, siyah dantel iç çamaşırlarınız onu kendinden geçirtmeye yeter.

 

Yengeç erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Gün içinde aşk dolu konuşmalardan asla usanmaz. Bıkana kadar aşktan bahsedebilir ve onunla pembe bir dünyaya dalabilirsiniz.

 

Aslan erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Rol yapmak ona zevk verir. Siz seksi bir doktor olun, onu da hasta rolüne sokun ve oyun başlasın!

 

Başak Erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Onu kışkırtacak hareketleri yapmaktan çekinmeyin. Yatakta yenilikçi olun, değişikliklerle partnerinizi heyecanlandırın.

 

Terazi erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Değişkenlik ruhunda var. Hayatın rutin temposundan sıkılır, değişken haller ona göredir. Öperken, önce hızlı ve sert, sonrasında ise romantik ve yavaş olmasını normal karşılayın.

 

Akrep erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Feminen duruşa dayanamaz. Göğüsler dışarıda, popo çıkık şekilde seslenmeniz bile onu kışkırtmaya yeter!

 

Yay erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Erotik sahnelerin adamıdır. Yatakta ona emirler veren, dominant bir kadın yaratın.

 

Oğlak erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Kışkırtıcı dokunuşlardan haz alır. Hafif dokunuşlarla parmaklarınızı vücudunda gezdirin.

 

Kova erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Sıcak temas keyfini yerine getirir. Sevişirken tüm vücudunuzu ona yaslayın; aranızdaki çekim artacaktır.

 

Balık erkeği:

 

Partnerinden beklediği hareket: Kışkırtıcı ve beklemediği anlardaki aksiyonlar ona cesaret verir. Arabada, yolculukta ona dokunun ona erkekliğini hissettirin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol