Öğretmen Diyarı

Burçların En Belirgin Özellikleri…Doğru ki Ne Doğru…Kaçırmayın…

BALIK : Duygusal diye bildiğin, sensiz yapamaz sandığın Balık gün gelir sana resti çeker ve hiç üzülmeden yoluna devam eder.
KOVA : Fazla sinirli değildir ama damarına basıldığı zaman volkan gibi patlayabilir ve çevresindeki herkesi hayretlere düşürebilir Kova..
OĞLAK : Bir Oğlak gibi seni gönülden seven ve koruyan, senin iyiliğini düşünen birini bulmuşsun hala başkasını mı arıyorsun ? Yazık san…a..
YAY : Eğlenceli mi ? Evet. Komik mi ? Evet. Farklı mı ? Evet. Yay burcu mu ? Başka ne olacaktı ? :) AKREP : Var mı bir Akrep gibi aşık olunca ölümüne seven ? Pek yok..
TERAZİ : Olursa olur, olmazsa olmaz der, hayatına devam eder bir Terazi. Kimse için uğraşıp zaman kaybetmez. Zamanında uğraştı da ne oldu?
BAŞAK : Sana karşı sevdiğini belki iliklerine kadar hissettiremez fakat sana olan aşkını hep içinde yaşar bir Başak. Onun kıymetini bil.
ASLAN : Sevdiği kişiden en zor vazgeçen burçlardan biridir Aslan. Sevince öyle sever, öyle sahiplenir ki, vazgeçmesi çok zaman alır..
Yengeç : Zamanında hayatında olmuş ama şuanda hayatında olmayan bir Yengeç tanıdığın varsa, hayatın daima yarım kalacak bil istedim..
İKİZLER : Hayatında mutluluk, neşe, şans ve eğlence yok mu ? O zaman hayatında İkizler yok.
BOĞA : Bir Boğa’nın büyüleyici bir tarafı vardır. Bu yüzden aklına kimi koymuşsa O’nu elde eder ve bunu yaparken asla zorlanmaz :)
KOÇ : Yaşadığı ilişkilerde yavaş yavaş, adım adım ilerler bir Koç. Çünkü zamanında birisine hemen güvendiğinde çok yanılmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim