Öğretmen Diyarı

Burca Göre Parfüm Seçimi

 

Burçlara göre parfüm nasıl seçilir? Burca göre parfüm seçmenin püf noktaları nelerdir? Burcunuza uygun parfümü seçmek için tavsiyeler:

 

Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep
Su kadınının oldukça zarif bir estetik gözü vardır. Yaşamındaki tüm ayrıntılar; çalışma masasındaki kalemlikten evindeki bulundurduğu saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar onun zevkini yansıtır.
Modayı takip etmekten ziyade kendi çizgisini kendisi yaratır. Şehrin en iyi güzellik merkezlerinin, daima bakımlı olan su kadını müşterisidir. Rujunu tazelemeyi kendini en kötü hissettiği anlarda bile ihmal etmez.
Uzun süren sohbetlerle, elegan mekanlarda, elegan dostlarıyla olmaktan zevk duyar. Su kadını tam bir kalite aşığıdır ve kokusu ve zarafetiyle bulunduğu her ortamda dikkat çeker. Fresh ve sabunumsu kokular onun şıklığının tamamlayıcısıdır.

Hava Grubu: Kova, İkizler, Terazi
Çağdaş, modern, meraklı ve inatçıdır. Hava kadını sıkı bir araştırmacı olmasının yanı sıra sınırsız bir keşif duygusuyla doludur. Aradığı cevapları, kendinden emin, enerjik ve girgin yapısıyla bulmadan bırakmaz.
Hava kadınının yaşam tarzı ve vitrini kariyeridir. Bu nedenle enerjisine ve hayal gücüne ayak uydurabilecek, tene değer değmez patlama hissi veren kokuları tercih eder. Yaşam tarzı ve güçlü kişiliğini kullandığı kokuların yansıtmasını ister.
Hava kadını az ve öz olanı sever ve geçmişini çok düşünse de bağlı kalmaz. En abartılı detayları bile açık ve dobra yapısıyla, müthiş bir yalınlıkla sunabilir. Notaları yalın ve perde perde yayılan kokuları, hava kadını tercih etmelidir.

Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay
Ateş kadını, tutkulu ve seksidir. Bunun yanı sıra dikkat çekmeyi ve komplimanı sever. Girdiği ortamlarda tüm bakışları yakıcı etkisi altına alabilir. Ateş kadınına tanınan en büyük ayrıcalık; cinsel çekiciliği ve cazibesidir.
Yer ve zaman flört etmeyi seven ateş kadını için önemli değildir.
Onun dişiliğini genzi yakan baharat kokuları yansıtır. Parfüm seçimi de onun gibi yavaş yavaş çeken ve sonunda bir tutkuya dönüşen notalara sahip olmalıdır. Sürekli ateş kadını arzulanır ve kendisi de bunun farkındadır.

Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak
Toprak grubu kadınları, görüntüsüne oldukça önem verir ve şık, zarif ve yalın bir zevke sahiptirler. Göze hitap etmek ve insanların nazarında iyi bir izlenim yaratmak onlar için çok önemlidir.
Çevrenin ona yadırgayarak bakması bir toprak grubunun hoşlanmayacağı durumdur. Bu nedenle toprak grubu kadınlar için çok abartılı, şatafatlı kıyafetler, makyaj ve saç kesimi hiç uygun değildir.
Doğanın yumuşaklığı ve sadeliğini içinde barındıran çiçek kokuları tam da toprak grubu içindir.

Anahtar Kelimeler:
burca göre parfüm seçimi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol