Öğretmen Diyarı

Babası, Oğlunun Fotoğrafını Paylaştı. Bakın Milyonlarca Kişi Fotoğrafı Neden Beğendi.
 Onun adı Carter. Henüz 7 yaşında. Tehlikeli bir kalp rahatsızlığı var.

Birkaç hafta önce 12. ameliyatına girdi.

Babası Mark Gentle, Facebook’ta “Carter’ın sargıları bugün çıkarıldı. Vücudundaki ameliyat izlerini görünce 45 dakika boyunca ağladı. İnsanların onun çirkin göründüğünü düşüneceğini söyledi” yazdı.

“Ben ve eşim çok üzüldük. Ona ameliyat izlerinin kötü görünmediğini ve onun bir kahraman olduğunu anlattık” diye devam etti baba.

Carter’ın fotoğrafını Facebook’ta paylaştıktan sonra birkaç arkadaşından fotoğrafı beğenmeleri için rica etti. Mark ve eşi Sarah, beğenilerin milyonlara ulaştığını görünce gözlerine inanamadılar.

Carter’ı arayan arkadaşı, fotoğrafın milyonlarca beğeni aldığını müjdeleyen kişi oldu. Telefonda konuşulanları duyan çocuk da sürekli ‘Ne kadar beğeni var baba?’ diye sormaya devam etti.

Baba Mark,”Vücudundaki izler aslında onun bir parçası. İzler, onun istediği her şeyle mücadele edip mücadeleyi kazanacağını ve hatta onu yenmeye çalışan ölümcül hastalığı bile alt ettiğini gösteriyor” dedi.

Carter’ın göstermiş olduğu mücadeleye hepimiz örnek almalı ve zorluklara karşı hemen boyun eğmemeliyiz. İzlerinizden utanmayın.

Kaynak: www.newsner.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim