Öğretmen Diyarı

21-28 Temmuz Burç Yorumlarınız
 • 21 Mart - 19 NisanKoç

  Koç: 21 Temmuz-28 Temmuz Sürpriz sıçramalar… Şansın gezegeni Jüpiter evinin ve işinin etki alanına giriyor sevgili koçlar. Jüpiter tılsımı bundan sonra hayatının bir parçası olacak Tüm parçalar birbirine uyumlu olduğu anda her şey çözülecektir. Haftanın kritik günü 24 Temmuz, Uranüs ve güney ay düğümü Koç burcunda (16 ve 21 derecelerde) yanyana gelmekte. Bu kombinasyon ani radikal değişimleri, yıkıcı eğilimleri ve her ne pahasına olursa olsun değişim arzusunu simgeler ’Bunun bir diğer anlamı, var olan sorumluluklarımızı yeterince yerine getirmediğimiz takdirde, aynı istasyonda kalacağımız veya kısır bir döngü içinde dönerek, daha ileriye asla gidemeyeceğimiz şeklindedir… Arzularımız, hayallerimiz hatta mutluluklarımız engellenmiş olabilir, üzmüş ve üzülmüş, kırmış, zarar vermiş ya da vermemiş olabiliriz ama tüm bunların toplam adı deneyimdir! fırsatını tepme, sana yeni  kapılar açabilir.. Herkese iyi haftalar…

 • 20 Nisan - 20 MayısBoğa

  Boğa: 21 Temmuz-28 Temmuz Bu hafta önemli bir gezegen yıldız haritanızda Şans ve genişleme gezegeni Jüpiter, nereye gitse büyümeyi teşvik eder. Bu cüretkâr gezegen Çarşamba günü bir sene boyunca kalacağı iletişim hanenize girecek!  Dünyaya hitap yeteneğini gösterme fırsatını tepme, kariyer, finansal konularda inanılmaz jestleri ile size eşlik edecek. Planlayıp da ertelediğiniz arabayı, bu sıralar rahatlıkla alabilirsiniz Yine Satürn, de  “ilişkiler ve ortaklıklar” evinizde küçük sınavlar vermeniz için elinden geleni yapıyor .( Astrolojide Satürn’ün bir temsilci veya bir yönetici olduğunu görürüz.) Satürn, bireysel anlamda irade ve insiyatifin kapısında bekler, çaba ve ümitlerini belli bir amaca yönelten kişinin bilinç alanında verdiği sınavın sonuçlarını izler… Hayata karşı sorumluluklarını bilen bir burç olarak, aile ve kardeşlerle ilgili yaşadığınız problemler, bencilikler 1,5 yıldır sizi kısır bir döngüye sokmuş olabilir. Çeşitli sıkıntıların tam üstesinden gelmişken…

 • 21 Mayıs - 21 Haziranİkizler

  İkizler: 21 Temmuz-28 Temmuz İçin de bulunduğunuz grubun lideri olacaksınız.  Salı ve çarşamba günleri oldukça yoğun konuşma, eğitim ve iletişimle geçiyor. Enerjinizi yazılı ve sözlü iletişimde olumlu yaklaşıma harcayın. Agresif tartışmalar, fikir çatışmaları, sonunda siz haklı olsanız bile çok şey kazandırmayacaktır. Seçiminizi bu hafta sevgiden yana kullanmanız ise çok önemli. Mars size yaşam enerjisi verirken, seçimler uzun dönemli yolunuzu belirleyecek. Gayrimenkul anlaşmaları, ev yenilemesi, dekorasyon ve yakın aile ilişkileri konusunda her şey tıkır tıkır işleyecek. Artık kariyer ve iş alanlarınızda enerjinizi ve gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. . Yazma, konuşma ve yayıncılık oldukça etkili ve başarılı olabileceğiniz alanlar haline gelebilir. Bol bol yazın, kafanızdakileri tereddütsüz söyleyin… Söyleyin… Zaten burçlar kuşağının en zeki burçlarından birisiniz.

   

   

 • 22 Haziran - 22 TemmuzYengeç

  Yengeç: 21 Temmuz-28 Temmuz Karışıklarla dolu aylar geride kaldı, artık derin bir nefes alabilirsiniz. Jüpiter’in Yengeç burcuna geçişi, size hayatınızın en hızlı dönemini yaşattı. Hayatınızla yeni kararlar alırken, gayrimenkul satışları ile uğraşabilir, yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz Yine, Medyaya, tanınmaya yönelik imkânlar artmakta. Yeni iş imkânları sağlayan kontaklar ve yolculuklar söz konusu olabilir. İş dünyasında zekânız pırıl pırıl parlayacak Sevgili yengeçler. Büyük maddi başarılar kazanacağın zaman yakın. Kazancını bir yatırımla değerlendirmek akıllıca olabilir.  Yine 18 Temmuz saat 17.06-12 Ağustos saat 10.23 tarihleri arasında burcunuz üzerinde geçişini sürdüren Venüs burcunuza girdi Genişleme ve büyüme için pek çok önemli tohum ektiniz, 2015 yılında bunlar sağlam kökler salacak sevgili Yengeçler. Ancak bütün güzel şeylerin bir sonu vardır. Bitmemesini dileyelim… Tatile ihtiyaç uyacağın bir hafta olacak.

   

   

   

 • 23 Temmuz - 22 AğustosAslan

  Aslan: 21 Temmuz-28 Temmuz Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. …Sizin döneminiz artık sevgili aslanlar. 12 yılda bir gelen bu dönemde, şansın ayağınıza gelmesini beklemeyin. Kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleriniz varsa harekete geçin, uğraşın, yeni insanlarla tanışın, farklı yerlerde bulunun. Aslan yöneticidir, liderdir. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. . Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek. Yine,  Bu enerji geniş bir aks üzerinde etkili olacak. İş ve ticari anlamda kendinizi daha iyi ifade edebilecek, İş ortağımızın önümüze koyacağı hesaplar daha akılca olacak ve net bir şekilde görebileceğiz. Aslanların özellikle 6 ay daha sabırlı olmalarını istiyorum. Yeni bir ilişkide soru işaretleri varsa, 30 Temmuz'a kadar bu işaretleri giderecek nüanslarla karşılaşacağız. İşinizi şansa bırakamayın, 01 ağustosu bir kenara not edin. Beş yıldızlı bir gün olarak inanılmaz şanslı olacaksınız. Hayatınızın keyfi doyumsuz olabilir.

   

   

 • 23 Ağustos - 22 EylülBaşak

  Başak: 21 Temmuz-28 Temmuz  İstediğini alan birisiniz. Başaklara yeni bir süreç başlamakta. Jüpiter’in ufuk çizgisinden yukarı doğru çıkması gerek iş gerekse özel hayatınızda size destek ve güç verebilecek kişilerle karşılaşabileceğinizi anlatıyor. Koşullar sizin elinizde değil ancak karşınızdakilerden önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle denge ve diplomasiyi iyi değerlendirmelisiniz. Bu dönemde evlilikler, güçlü kişilerle ortaklıklar ve başkalarından iyi fikirler alabileceğiniz olanaklar var. Yine engeller, ertelemeler ve dünyevi çabalar gezegeni Satürn, son birkaç aydır hayatınızı yavaşlattıktan sonra nihayet Çarşamba günü gerilemeden çıkıyor sevgili Başaklar, yeniden doğmaya hazırlanın. Kartları yeniden dağıtabilir yani yeni bir oyuna başlayabilir ve ilerleme fırsatını yakalayabilirsiniz, o zaman yaşadığımız olumsuz şeyler yinelenmeyecektir... Özetle Ağustos ayı sizin için gücünüzü tekrar topladığınız ve hızlandığınız bir ay! En büyük fırsatların kapısını açabilir ama ilk başta bunun farkında olmayabilirsiniz.

   

   

 • 23 Eylül - 22 EkimTerazi

  Terazi: 21 Temmuz-28 Temmuz Şansın gezegeni Jüpiter para evinin etki alanına giriyor. Sevgili teraziler. Son zamanlarda para konusunda yaşadığınız bütün gecikmeler, sıkıntılar ve hayal kırıklıkları yavaş yavaş ama düzenli bir biçimde değişmeye başlıyor. Şubat, mart ayından beri ertelediğiniz, askıya aldığınız şeyleri düşünün. İşbirliği her şeyin anahtarı, o nedenle sosyal medyada ve başka alanlarda tanıdıklarınızla temasa geçmekten çekinmeyin. Özetle artık ilerleyebilirsiniz.  Eğer taşınmayı düşünüyorsan aradığın ev karşına çıkacak. Mülkünü satışa çıkarmak istiyorsan, beklediğinden daha yüksek bir fiyata alıcı bulacaksın.  Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olayları geldiği gibi yaşamaya çalışın. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dâhil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu dönem fazlasıyla kolay olacak. Yine 24 Temmuzda Plüton kader sel bir eşikte durmakta sevdiğiniz insandan alacağınız bir teklif sizi çok mutlu edecek. Yine Verdiğiniz sözleri harfiyen yerine getirmeniz…

 • 23 Ekim - 21 KasımAkrep

  Akrep: 21 Temmuz-28 Temmuz Haftanın iyi etkilerini alan burçlardan birisiniz. İsminizi ışıklı harflerle yazmanızın vakti geldi sevgili Akrepler. Eski bağlarınızın üst üste gelen düğüm katmanlarını söküp onlardan kurtulduktan sonra, artık yeni ve daha iyiye hazırsınız. Yani değişimi desteklediğiniz takdirde, rüzgâr arkanızdan gelecek. En başarılı projelerinizin zihinlerin birleştirilmesinden kazanacağı çok şey var. Grup etkileşimi çok önemli ve sinerji etkili. Daha güçlü bir insan olacaksın.  Yakın çevreniz bir süredir kafanızı meşgul ediyordu. Ancak kardeşlerinizin ve çok yakın arkadaşlarınızın durumlarının düzelmesi sizin desteğinizle söz konusu olacak. Yine 26 Temmuz tarihinde de Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. . Bu dönemin bir hazırlık aşaması olduğunu söylemeliyim. Güven duygusu bir hayli yüksektir. Size zarar veren ve enerjinizi engelleyen her şeyden uzak durulmalıdır.  Geri dönüşler alacaksın!

   

  .

   

   

 • 22 Kasım - 21 AralıkYay

  Yay: 21 Temmuz-28 Temmuz Hareketli ve ateşli bir burç olmanızdan kaynaklı olarak, bu kontrolsüzlük sizi endişe ve kuruntulara yöneltiyor olabilir. Önemli bir tamamlanma sürecindesiniz. Bu yüzden var olan olaylar, gelişen durumlar karşısında paniğe kapılmayın Sıkıntıları yüreğinizden atın ve o tatlı yaşam enerjinizi geri plana çekmeyin. Önümüzdeki haftalar bazılarınız ortaklı konular, kimi zaman kriz çıkaran ve içerisinde paylaşımın söz konusu olduğu durumlar içerisinde olabilirler. Bu durum yatırımlar, borç, alacak ya da bir takım finansal durumlarla ilgili olabileceği gibi mirasa yönelik de olabilir. Her durumda, ortaklıklardan kazançlar olmakla birlikte, bu yeni gelişmeler karşısında yeteri kadar kontrol edemediğiniz bir durum içinde olacağınız için bazı huzursuzluklar da mümkün. Lüksü seviyorsunuz Aralık doğumlu sevgili Yaylar. (Beş ay süren) yavaş ve içe dönük bir dönemin ardından suda yürüyormuş gibi ilerlemeye çalıştığınızı unutabilirsiniz. Pasaportunuzu elinizin altında bulundurun!

   

   

 • 22 Aralık - 19 OcakOğlak

  Oğlak: 21 Temmuz-28 Temmuz Yeni haftayla birlikte tek kelime ile daha güçlü bir konuma geçiyorsunuz. Kaderin Kuzey Düğümü ‘nün Mars ile karşılaşması ile profesyonel alanda büyük bir gelişme olacak. Bu durum, yılsonuna kadar sizi hak ettiğiniz başarıya götürecek. Sizin için önemli olan kariyer ve itibar alanında ani gelişmeler sizi bile şaşırtabilir. Başarı sarhoşluğuna kapıldığınız bu dönemde ilişkilerinizi dengede tutmaya, başkalarını da dikkate almaya devam edin. Yine marsın düzelmesiyle beraber grupsal işlerde, arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda birkaç aydır yaşadığınız sorun ve problemler geride kalmaya başlayacak. Acaba içinizde hiç aşk acısı kaldı mı? Ayın yıldızınıza giriş yapacağı 21 Temmuz sizin için önemli bir zirve olacak. Sürekli yollara düşmek için bahaneler bulacaksınız. Karşınıza sık sık uzak mesafe seyahat olanakları çıkacak.

   

   

   

 • 20 Ocak - 18 ŞubatKova

  Kova: 21 Temmuz-28 Temmuz İlişkiler Jüpiter’in etkisiyle aşama kaydedecek. Jüpiter’in bu transiti özellikle size daha fazla tanınma, şöhret ve mesleki dikkat çekme getirebilir sevgili kovalar. Eğer sahne, sanatlar, dışa dönük uğraşlar, turizm ya da yönetsel uğraşlarla ilgili iseniz iş hayatında sizi geliştirecek pek çok olanağa ve desteğe sahip olacaksınız. İşte yükselme ya da işte yolculuklar, yabancılarla ilgili uğraşlar ve güçlü bir kişi ile evlilik de söz konusu olabilir. Yine Jüpiter’in Güneş’le hizalandığı 24 Temmuz profesyonel hayatınızda başarı getiriyor. Yeni bir iş görüşmesi planlıyorsanız bu günü kaçırmayın. ‘‘  Bir ilişkiniz varsa, biraz ara vermeyi içinizden geçiriyor olabilirsiniz. Ara veremeseniz bile bunu ciddi ciddi düşüneceksiniz. Önemli kararlar almak veya partnerlerle ileriye dönük hareket etmek için uygun bir dönem değil. Eğer sevdiğinizle para konusunda anlaşamıyorsanız, eylül ayına kadar, önemli mali konular hakkında konuşmayı askıya alabilirsiniz.

 • 19 Şubat - 20 MartBalık

  Balık: 21 Temmuz-28 Temmuz Bu hafta bir değişiklikler seline hazır olun sevgili Balıklar. Zamanı, karmayı ve bütün dünyevi çabalarla sorumlulukları yöneten Satürn gerilemeden çıkıyor. Birdenbire sihrinizin bir kısmını yeniden kazandığınızı hissedebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç ay boyunca bu his gittikçe kuvvetlenecek. Hayat artık ileriye doğru gidiyor. Yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızda   Jüpiter’de size göz kırpmaya başlayacak. Kendinizi birçok açıdan çok iyi hissedeceksiniz. Medya,  emlak ve ticaret alanlarında şanslarınız fazla yüksek olacak. 01 ağustostan sonra iş görüşmeleriniz ve kariyer stratejileriniz hızlanmaya başlayacak. Henüz değil ama yeni işlerin adımlarını bu tarihten sonra duymaya başlayacaksınız. Aslında önemli bir döneme doğru hazırlandığınızı içten içe biliyorsunuz. Şanssız değilsiniz… Bu yüzden korkmayın ve sessizliğin ve sakinliğin tadını çıkarın.

   Cumhuriyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim