Öğretmen Diyarı

2016'da Burcunuz ve sizi neler bekliyor ?


KOÇ:
Kozanova 2015 yılını sadece Türkiye değil tüm dünya zor bir yıl olarak geçirdi. Ne yaşarsanız yaşayın herkes aslında aynı şeyleri yaşıyor sadece olaylara verdiğiniz tepki farkı oluyor dedi. Koç insanları cesaretli atak olumlu, ancak başka insanları dinlemez. Eğer koç insanı ile birlikteyseniz ona direk ben bunu istiyorum demek yerine ona canım, bittanem şunu yapabilir miyiz? gibi hitamlarda bulunmalısınız. Hayat yaşamları yüksek insanlardır. Koç burçları bu sene hayatınızda başarılı ve çalışarak geçirecekleri bir yıl olacak.  Koçlar için sağlık ve aşk konuların da güzel şanslı bir yıl olacak. 

BOĞA:
Boğa burcunun güzellikleri doğayı seven ancak tembel daha doğrusu hayatın tadını çıkartan diyebiliriz. Bir boğa hemen harekete geçmez, düşünür tartar. Boğa insanını seven insan hemen cevap beklemesin. Boğa insanları kokuyu çok sever ve ünlü ses sanatçıları hep Boğa’dan çıkar. Boğa insanı dokunmayı sever. Boğa burcu olan çocuklar genel de o benim der. Paranın değerini bilen insandır. Her zaman güzel şeyler almak ister. Çok zora düşmediyseniz boğa borcundan borç para istemeyin. 2016 yılında miras alabilir, sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.  Boğa mal mülk biriktirir. Bir boğanın mutlaka bir köşede birikimi vardır. Aslanlar,  akrepler, kovalar sabit burçlardır. 

İKİZLER BURCU:
İkizler burcu duyamayan burçtur. Akraba ve yakınları ile iyi ilişkiler kurar.  İnsanların onları anlaması zordur. Duygu değişimleri olan burçtur. Dünyada iki sevilmeyen burç vardır. İkizler ve akrep burçlarıdır. Akrep doğrucu davut doğruyu söyledikleri için sevilmez. İkizler ise dengesiz çift karakterli oldukları için sevilmez.  İkizler burcu bilgiyi sever. En iyi reklamcı, satışçılar bu burçtan çıkar. İkizler burcunun erkeği bile çok meraklıdır. 2016 yılını çok kolay geçirecekler. Eylül ayına kadar ev girişiminde bulunabilirler. Taşınma ve ev değiştirme konusunda iyi bir yıldasınız. Evliliğiniz ve ikili ilişkileriniz de çok önemli konularla karşı karşıya geleceksiniz. Hiç sıkılmayın. Siz değişimlere açık burçsunuz bunun üstesinden gelirsiniz. 23 Mart'ı iyi değerlendirin  ve 5 Haziran’da yeni ay olacak sizin için dedi.  Hava su ile iletişime girdiğinde kendini kapana kısılmış hissedersiniz dedi. 

YENGEÇ:
Yengeçler evine vatanına milletine düşkün milliyetçi insanlardır. Herkese elini uzatmak isteyen yardımsever bir burçtur. En iyi restoran işletmeleri aşçılar bu burçtan çıkar. Karbonhidratları çok severler. Yengeç insanı kara kuru olmuyor. İş hayatında koruyup kollar. Sadece duygusal yönleri ağırdır. 2016 yılında Akraba ve yakınlarınızda güzel ilişkiler yaşayabilirler o olumluluklar sizlerde de fayda gösterebilir. Oğlak ve yengeç burcu para harcamayı sevmeyen bir burçtur. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle bacak bölgesine dikkat edin. Karaciğer fonksiyonlarınıza dikkat edin. İşinizden memnun değilseniz şartlarınızı değiştirebilirsiniz. 18 Ağustos’ta bir tutulma var. Bu dönem de elinize para geçebilir.  Özellikle ilişkilerinize aşk hayatınıza dikkat edin. 

ASLAN:
Aslan insanı cömerttir. Bir anda hayatınıza doğabilir. Hayatı iyi kontrol ederler. Tiyatro, oyunculuk, sahne sanatları bu burçlar içinden çıkar. Alkışlanmak onlar için çok önemlidir. Kimlik biriktirirler. Aslanlar becerilerini kullanarak her türlü zorun altından çıkmayı başarabilirler. Gururlarını göz arda eden aslanlar çok başarılı olurlar. Bu yıl aslanlar para konusunda çok şanslı bol bol kazancınızı arttırabilirsiniz. Sorumluluk dönemine girebilirsiniz. Özel hayatınızda daha ciddi ve istikrarlı olacaksınız. Yaz aylarında ailevi konularda eski konular yeniden karşınıza gelebilir. 18 Ağustos'taki ay tutulmasında evlilik düşüneceksiniz ve yine bu aydan sonra elinize bir miktar para geçebilir.

BAŞAK:
Yaz döneminin son burcu. En mükemmeliyetçi burçtur. Çok titiz kendi ile yalnız kalmayı sevmeyen burçtur. İş hayatlarında çok çok başarılıdırlar. Hijyen, zayıf olmazsa olmazıdır, bu burç insanlarının sindirim sistemleri ile sürekli sorunları vardır. Sürekli sindirimlerini kontrol altında tutarlar. Özellikle bir başağın hastalığı yanlış düşünceden ortaya çıkabilir. Sağlık ve iş hayatında çok çalışacaklar. Bekar başaklar 1 Eylül, 9 Eylül sizin evlilik ayınız olacak.  Başak burcu insanlarının burçlar kuşağındaki en başarılı, en çalışkan burç olduğu bilinir. Kafalarında Japonlar var onların. Kendiyle yalnız kaldığında kafasındaki Japonlar daha fazla konuşacak. Kendi kendilerine iş yaratmakta üstlerine yoktur. Hijyen, diyet, yemek, sağlıklı beslenme bu burcun ilgi alanıdır. Sindirim sitemi çok önemlidir başaklar için. Sindirimde zorlanabiliyorlar. Bir başağın hastalıkları yanlış düşünceden ortaya çıkıyor olabilir. Bu sene başakların yılı çok şanslılar. Hayat onlardan yana. Jüpiter onlardan yana değil ama başak özelliklerini artıracak . İş, hizmet, sağlık konuları bu sene çok artacak. Uğraşarak kazanacaklar. Sağlıkları iyi bir noktaya doğru gidiyor. 

TERAZİ:
Sonbahar burcu, bu burcun insanları çok sevilir. Duygusal ve mantığı bir arada taşır. Terezi insanları en kararsız insanlardır. Adalet onlar için en önemli şeydir. Hak hukuk adaletle yaşarlar. Sosyaldirler. Renkleri, alış verişi çok severler bu burç insanları yalnız kalamıyorlar. Her türlü kötülükten korunacağınız bir yıl olacak. Kendinizi geliştirin biraz daha maneviyata ağırlık verin. 23 Mart sizin için önemli  bir karar alacağınız tarih, 18 Ağustos’ta  aşkı bulabileceğiniz bir tarih olacak.

AKREP:
Akrepten korkmayın, sezgileri çok güçlü bir burç.Türkiye’de bu tarihte kurulduğu için Türkiye’de Akrep burcudur dedi. Akrep burcu gerçekleri söylediği için 9 köyden kovulan bir burçtur. Akrep burçları yeni ortamlara girecekler. 2016’da ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Elinize geçen parayı yatırımlarınız için kullanın. Akrepler 18 Ağustos’tan ev alım satımı 16 Eylülden sonra aşk hayatında aşk hayatında önemli bir atılım olacak. 27 Mayıs 30 Haziran da kişisel sağlık sorunları yaşayabilirler dikkat etmeliler.

YAY:
Devamlı hareket halinde, Olukça keyifli insanlardır. Ancak Çok patavatsız bir burçtur. Bu burç insanları sürekli maraz çıkartır. Yaylar hayatlarını yeniden kuran bir dönem yaşayacaklar. Yakın çevreleriyle pek ilgilenmezler. Yabancı insanlarla ilişkiye girmeyi severler. Eğitim ve yayıncılık konuları da Yay’ın yönetimindedir. Yay burcu da konuşmayı sever. Nelerin nasıl olacağı ile ilgili kafanız karışık olabilir. Göreceğiniz şeyler neyi isteyip neyi istemediğinizi daha fazla oraya çıkaracak. Bol bol toplum önünde olacaksınız. 
Bu yıl kariyer ve iş hayatı ön planda olan bir burç. Kendinizi göstereceğiniz işlerde olmasanız bile terfileriniz olacak. Eşinizin ve partnerinizin ailesi ile birlikte ilişkileriniz güçlü olacak. Parasal gücünüz artacak. 1 Eylül itibari ile kariyerde çok büyük teklif gelebilir.

OĞLAK:
Kış masalı seven çocuk oğlak çocuğudur. Gelenek görenekler çok önem taşır. Oğlak insanı pratik, zamnı en iyi kullanandır. Bir yandan da her şeyi bilirler. Entelektüeldirler. Oğlaklar da inatçıdır. Çok ekonomik oluyorlar. Bir görevi en iyi biçimde yerine getirbilior. Oğlak burcu ihtiyacı olanı gider alır. Çok ciddi ayrıntıya girmezler. Cimri deyince kızarlar ama azıcık cimridirler. Bir sorunuz varsa oğlağa gidin danışın. Oğlaklar bu sene 29 yıllık döngüyü kapatıyorsunuz. Hayatınızda gitmesi gerekenler gidecek. Seyahat edeceksiniz, ülkeler göreceksiniz eğitim alanında bu senenin en şanslı burcudur. Girecekleri birçok sınavda başarı elde edebilirler. Özellikle 17 şubat ve 12 martta çok güzel parasal kazançlar elde edecekler.

KOVA:
Bilgi biriktirmeyi severler. Orijinal inşalardır. Değiştirici ve dönüştürücü özellikleri yüksek. Devrimlerin burcudur. Diğer burçlar gibi kolay kabullenen türden değiller. İkna edemezsiniz kovayı. Herkesin giydiğini giymezler. Herkes partonu överken o bi taraftan niye öyle diye çıkışını sergiler. Herkes okurken o kitabı okumak istemez. Herkesin izlediği bir filmi o dönemde izlemezler. Bazısı saçında, kıyafetinde, düşüncelerinde çok farklıdırlar. Bir ulaka burcumu da kovadır. Her şeyi ben bilirim tavrında hareket ediyor. Kovada fikri sabitlik var. Çok demokrat bir burçtur. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Kovalar bu sene parasal konularda çok şanslılar. Eşin ortağın ailenin parası sizden yana olacak. Uzun zamandır kredi almak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Kova arkadaşları onlar için çok önemlidir. Grup ilişkileri çok sıkıdır. Sosyal çevrenizi ve arkadaş çevrenizi gözden geçireceksiniz. Hayatınızdan birileri gidiyorsan onun etkisi sizden gitmiş oluyor. O yüzden lütfen çok üzülmeyin. Evlilik 18 Ağustostaki tutulma evliliği hızlandırıyor. Özellikle 24 Ocak’taki dolunayda evlilikleri devrede. 

BALIK:
En son burç olduğu için tekamülü en yüksek burçlardan biridir. Bütün burçlardan bir parça da olsa özellikeler taşıyan bir burç olma özelliği taşır. Bir ayağı dünyada bir yağı hayal dünyasında. O dünyada savaşlara kötülüklere hiç yer yok. balık burçlar dünyasında balerinler, oyuncular, ressamlar, aktörlr balık burcundan çıkıyor. balık çok hassas. Yakın çevredn çok etkileniyor. Değişkendirler, merhametlidirler. Çift karakterli burçlarda her zaman gölge bir taraftadır. En anlayışlı, en fanatik insalrı da bu burçtan çıkabilir. balığın d iki farklı kullanımıyla zaman zaman karşılaşabiliyorsunuz. Şeker hastalığı, hormonal dngesizlikler, ayakla ilgi problemler sizden çıkabiliyor. Özellikle bekar balıklar evlilik sizi destekliyor. Taşınmayla ilgili konular devreye girebilir. Ortaklaşa iş alanlarında şanslı bir dönemdesiniz. Attığınız adımların meyveerini alacaksınız. Ama neyi attıysanız onu alacaksınız.   23 Mart’ta elinize para geçebilir. 18 Ağustos’ta sağlığınıza çok dikkat edeceksiniz. 1 Eylül’den sonra evlilik konusunda harekete geçebilirsiniz.

 

ozgurkocaeli.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim