Öğretmen Diyarı

10 adımda hayalinizdeki erkeği bulun

Kendinizi Sevin

Doğru insanı bulmak için önce kendinizin farkında olmanız lazım.  Kendinizi sevin ve özgüveninizi arttırın. Yeni hobiler edinmek hem sizi yeni ortamlara sokacaktır hem de hayatınızı renklendirecektir. Hayatınıza renk katarak, farklı yerler görebilirsiniz ve hayatınızda yeni anlamlar edinebilirsiniz.

 

Yanlış erkeklerin farkında olun

Birisi ile birlikte olmaz ile birisine razı olmak arasında ince bir sınır vardır. Size ilk yaklaşan erkek, doğru kişi olmayabilir. Hakkettiğinizden daha azına razı olmayın. Yanlış kişi için yıllarınızı harcamanız size yarar sağlamayacaktır. Yalnız kalma korkusu yüzünden size layık olmayan erkeklere razı olmayın.

 

Sizin için çaba sarf etsin

Birisinden hoşlanıyorsanız ve onunda sizden hoşlandığını düşünüyorsanız, ona küçük bir ipucu verin ve sizin için çabalamasını sağlayın. Direk kabul etmektense sizin için uğraşması onun daha çok hoşuna gidecektir. Sizin için çaba sarf eden erkek, egosunu arkasında bırakıp size gelen insandır.

 

Yatak odasından uzak durun

Birlikte olduğunuz kişi ile kısa sürede cinsel ilişkiye girmeyin. İlk dönemler en güzel dönemlerdir onları yaşamaya bakın ve hızlı gitmeyin. Bir ay dolmadan sizi evine çağıran erkek, büyük ihtimalle çok ciddi değildir. Bu yüzden ilk bir kaç ayı keyfiniz ile yaşamaya bakın. Her şey zamanı geldiğinde güzeldir.

 

Beyaz Atlı Prensi unutun

Eğer aradığınız beyaz atlı prens ise onlar sadece masallarda bulunuyor.  Her erkeği ağır kriterler ile değerlendiriyorsanız, bu alışkanlığınızı bırakmanın zamanı geldi. Kimse mükemmel değildir bunu unutmayın. Bu yüzden en iyi erkeği aramak yerine sizin için iyi olan erkeği bulun.

 

Ne istediğinizi bilin

Bir erkekte aradığınız özellikleri bir liste yapın. İstediğiniz özelliklerden çok aşırı olanları dikkate almadan diğerlerine odaklanın ve ona uyan erkeklerle birlikte olun. Beğenmediğiniz özelliklere sahip erkekleri, belki değişir diye bağlanmayın.

 

Görünüşe fazla önem vermeyin

Herkes Kıvanç Tatlıtuğ veya Kenan İmirzalioğlu gibi bir erkek arkadaş ister. Ancak sırf dış görünüşe göre insanları yargılamayın. Dış görünüşü uymuyor diye beğenmediğiniz erkekler, sizin için doğru adam olabilir. Dış görünüşünü beğenmediğiniz kişiyi hemen silmek yerine tanımaya çalışın, belki aşırı zeki veya espritüel özellikleri ile sizi kendisine çeker.

 

Yeni ortamlara girin

Her zaman aynı insanlarla birlikte olarak ve aynı yerlerde takılarak, yeni insanlarla tanışamazsınız. Hiç gitmediğiniz yerlere gidin ve yeni kişiler tanıyın. Sizin için doğru olan erkek sizi bir yerlerde bekliyor olacak.

 

Arkadaşlarını tanıyın

Hoşlandığınız bir erkek varsa ilk olarak onun arkadaşlarını tanıyın. İnsan yakın çevresindeki arkadaşlarına benzer. Size kötü özelliklerini göstermese de arkadaşları gösterecektir.

 

Her zaman gülümseyin

Her zaman mutlu ve pozitif düşünün. Böyle düşündüğünüz zaman bu duygular yüzünüze de yansıyacaktır. Erkekler güzel gülümsemeye dayanamaz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol