Öğretmen Diyarı

Einstein ile tekdüze eğitim sistemini kırıyoruz…

Yalnız, kitaplardan öğrendiğimiz metotları, iş hayatında edindiğimiz deneyimler ile desteklemeden yararlı hale getiremediğimizi biz tecrübe ettik. Günlük iş hayatınızda karşılaştığınız olayların, kitaplarda bahsedilen teoriler ile örtüşmediğini siz de çoğu zaman gözlemliyorsunuzdur. Ve hiçbir kitap deneyimlerden bahsetmeyi sevmez.

İşte bu nedenledir ki; biz Einstein olarak ile bilgi ve deneyimi, yani teori ve pratiği bir arada özümseyen bir eğitim anlayışını benimsiyor ve sizlere sunuyoruz.

Einstein’ın sunduğu e-eğitim sistemi yenilikçidir… www.einstein.com.tr olarak yenilikçi bir eğitim anlayışı benimsiyoruz. Aslında bakarsanız, çağa ayak uyduruyoruz.

Çünkü çağ, teknoloji çağı ve bilgiye en rahat erişilebilen bir çağ. Bunu neden eğitime uyarlamayalım diye düşündük.

Her zaman sınıf içi eğitimler ve ardından yapılan konu ile ilgili sınavlar, öğrenci için, öğrenmek için caydırıcı bir etmen olmuştur. Keza, eğitimlerin mekan ve zaman olarak sınıflandırılması da öyle. Eğitimler eğlenceli bir hale getirildiğinde ise gördük ki herkes öğrenmek için daha hevesli oluyor. Einstein olarak sizlere sunduğumuz e-eğitim hizmetimiz ile uzaktan eğitimi temel alıyoruz. Oyunlar, hikâyeler ve bulmacalar ile bu eğitimleri zenginleştirilerek daha interaktif hale getiriyor, daha kolay öğrenilmesini amaçlıyoruz.

Eğlenerek, daha az vakit harcayarak, şirket çalışanlarınızı hem eğiterek hem de motive ederek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Departmanlara göre belirleyeceğiniz konularda sizler için; Oyunlaştırma ve eöğrenme projelerinizi profesyonel kadromuz ile hazırlamak bizim için de keyifli olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim