Öğretmen Diyarı

Korkmayın bu ülkede çağdaş Atatürk Öğretmenleri çoğunlukta.....
 Eğitim İş üyesi öğretmenlerin başlattığı ve türlü baskılara, cezalara karşı yılmaksızın devam ettiği, son zamanlarda Eğitim Bir Sen hariç diğer sendikaların da destek verdiği nöbete ücret konusunda bugünlerde yeni başlayan bir eylem var ki takdire şayan.... Demedi demeyin bu eylem çığ gibi büyür!

"ÜLKEMİN GELECEĞİ İÇİN NÖBET TUTUYORUM." 

İZMİR EĞİTİM-İŞ 1 NOLU ŞUBE üyesi Serkan MEDDUR öğretmen kişisel bir kampanya başlatarak Eğitim İş'in öncülüğünde başlatılan nöbet eylemi ile kazanılan nöbet ücretini her ay ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ'ne bağışlıyor.

Türkiye'nin Çağdaş ve Aydın gençlerine destek veren tüm derneklere bağış yaparak bu kampanyaya davet eden Öğretmenimize Eğitim İş'e üye öğretmenlerin yanısıra tüm öğretmenlerimiizn destek vererek Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine bağış yaparak eft ya da havale belgelerini sadece bu iş için açılmış gurupta paylaşmış olması gözlerden kaçmıyor.

Son günlerde bazı vakıf ve derneklerde yaşanan tecavüz olaylarından sonra daha da önemli bir hale gelen çağdaş eğitim ihtiyacına en iyi cevabı vereceğine inandığıımız ÇYDD'nin çağdaş ve modern yetiştireceği öğrencileri desteklemek hepimizin görevidir diye düşünüyor ve bu kampanyaya bizler de kamugundemi.com olarak destek oluyoruz. Her ay 100 TL'yi ÇYDD hesabına yatırarak şeffaflık ve düsrüstlük adına eft ya da havale belgesini aşağıda adı geçen gurupta paylaşacağımızı beyan ediyoruz.

Tüm çağdaş öğretmenlerimizi bu kampanyaya destek olamaya çağırırken, Nöbet Eylemin Mimarı Eğitim İş'i de bu kampanyaya yüklü bir miktarda bağış yapmaya davet ediyoruz!


Kaynak: KamuGundemi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim