Öğretmen Diyarı

Eğitim-iş Aydın Şubesi'nden Alkışlanacak Davranış

Eğitim-iş Aydın Şubesi kurulduğu yıldan bu yana gizliden gizliye, bir elin verdiğini diğer el duymasın misali, Aydın'da ihtiyaç sahibi öğrencilerin evlerini kurmalarına yardımcı oluyor. Bu onurlu davranışı haber yapmak istediğimizde ise Eğitim-iş Aydın Şube'sinin değerli Başkanı Şaban Özdemir hiç sıcak bakmamıştı.

 

Belki diğer sendikalara da örnek olur diye ısrarlarımız sonucunda yaptığı bu onurlu davranışın haberleştirilmesine zorla da olsa izin aldık.

 

Aydın'da evinin eşyasını yenileyen öğretmenler,memurlar ya da diğer kesimden vatandaşlar Şaban Başkanı arayarak durumu bildiriyor, O'da bulduğu bir kamyonetle hiç üşenmeden o eşyaları yerinden alıyor ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için şube binasında muhafaza ediyor.

 

Eşyaların durumuna göre dezenfektasyonu da yapılıyor. Sonrasında ise ihtiyaç sahibi bir öğrenci kendilerine ulaştıklarında yine hiç üşenmiyorlar ve o eşyayı bizzat kendileri sırtlayarak yerine teslim ediyorlar.

 

Son olarak Şaban Başkan facebook hesabından paylaştığı bilgilendirme mesajında aşağıdaki mesajı kaydetti:

 

Sevgili arkadaşlar! Dün de 3 üniversite öğrencilerine bir evin açılmasına öncülük ettik. Denetleme Kurulu Başkanımız Recep YILMAZ'a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ev eşyalarını değiştirecek olan arkadaşlarımız ve kullanmadıkları eşyaları olan arkadaşlarımız bizleri bilgilendirirse ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız. İletişim.0506 582 7030

 

Biz öğrendiğimizde gerçekten çok takdir ettik ve bu olayı sizlerle paylaşmak için izin vermesini bekledik.

 

Bu onurlu davranışından dolayı başta Eğitim-iş Aydın Şube Başkanı Şaban Özdemir olmak üzere yönetim kurulundaki değerli üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.

 

Bu onurlu davranış umarız ki diğer sendikalara da örnek olur...

 

kamugundemi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol