Öğretmen Diyarı

Yeni Papatya Falı : Alan Değişikliği Olacak,Olmayacak

Alan değişikliği olacak mı? Bizler sitelere yazmaktan yorulduk. Forumlara yazmaktan yorulduk, telefonlaaramaktan yorulduk, sendikacılara sormaktan yorulduk. Tweter'den alan değişikliğini sormaktan , facebooktan alan değişikliği ile ilgili haberleri beğenmekten yorulduk.

 

Yorulduk, yorulduk. Aldanmaktan, kandırılmaktan, bu gün , yarın denilmesinden yorulduk. Alan değişikliğini olup olmayacağının resmi bir açıklama ile değil tweterlardan açıklanacak mı diye takiptenyorulduk.Papatya falı gibi alan değişikliği olacak haberi, ertesi günü alan değişikliği dar kapsamlı olacak haberi, bir var bir yok, Usandık MEB'in açıklama yapmamasından , usandık, usandık sendikacıların olacak demesinden olmamasından usandık. 

 

Usandık sitelerdeki yalan haberlerden, sitelerdeki umut dağıtan haberlerden usandık yeter artık bir resmi haber, açıklama verin bizlereeeeeeeeeee.Bizler artık bilgisayar başında beklemek istemiyoruz. Alan değişikliği ile ilgili bir takvim verin bize kaygı, endişe ve durumumuzu ona göre planlayalım.

 

Alan Değişikliği Bekleyen Öğretmenler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim