Öğretmen Diyarı

Üniversite öğrencilerine mezun olmadan iş fırsatı

Dev holdinglerin patron ve üst düzey yöneticileri fakültede öğrencilere deneyimlerini anlatıp iş başvurularının nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgiler aktaracak.

 

Mülakatlar sonucu belirlenecek

 

Gazi İİBF Kariyer Yönlendirme Öğrenci Topluluğu'nun dekanlığın desteği ile gerçekleştireceği Akademi Kariyer Günleri'nde 40'ın üzerinde kurum, kuruluş ve sektör temsilcileri öğrencilere danışmanlık yapacak. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdinglerin insan kaynakları uzmanları öğrencilere işe alım mülakatları uygulayarak mezuniyet sonrasına hazırlayacak. Mülakatlar, öğrenciler için iş fırsatı yakalamasını ve mezun olunca ilgili kuruluşta çalışmasını da sağlayabilecek.

 

Patronlar öğrencilerle buluşuyor

 

Kariyer günleri kapsamında 6 Mayıs Salı günü Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Rönesans Holding CEO'su Zafer Akcasu ve Beğendik AŞ Genel Müdürü Hacı Duran Beğendik öğrencilerle panelde buluşup deneyimlerini aktaracak.

 

7 Mayıs Çarşamba günü ise Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Coca-Cola CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Özel Danışmanı Gürtay Kıpçak ile Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün öğrencilerin karşısına çıkacak.

 

Erdoğan Süzer

 

\"Bugün\"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim