Öğretmen Diyarı

\

"UMUT OL DERNEĞİ" EDİRNE UZUNKÖPRÜ'DEKİ ÖĞRENCİLERİ HEDİYELERİ İLE SEVİNDİRDİ

Umut Ol Derneği üyeleri İstanbul'da hayırseverlerden toplanan yardımları Edirne Uzunköprü ilçesindeki Yağmurca Köyü İlkokulu Ana sınıfına oyuncak ve etkinlik kitapları, Cumhuriyet İlkokulundaki tüm öğrencilere kırtasiye yardımı  ve Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesine de kitap ve üniversiteye hazırlık kitapları götürdü.

Yardımlarından dolayı,
Mutluluğun Adresi Derneği, Uzunköprü gönüllülerine, Uzunköprü ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, M.M mesleki ve teknik anaadolu lisesi öğretmenimiz Zülfikar Demirel'e, bizleri sıcak bir şekilde karşılayan, tüm öğretmen ve öğrencilerimize, Umut Ol Derneği Gönüllüleri ve hayırseverlerimize teşekkür ederiz.

 

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Peki Umut Ol Derneği Kimdir ve Neler Yapar;

 

Umut Ol ekibi hiçbir kuruma veya partiye bağlı olmadan tamamı gençlerden oluşan bir gönüllülük ekibidir. 

Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi okullara yardımlarını göndererek öğrencilerimizin yüzünü bir an bile olsa güldürebilmek ve eğitim almalarına destek olmak için çalışıyoruz. 

Yapılan yardımlar tamamen hayırseverler tarafından malzeme olarak kabul edilip, paketlenip, hiçbir ayrım yapmadan ihtiyaç sahibi olarak belirlenen öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. 

Yapılan yardımlar, hayırseverleri bilgilendirmek ve yardıma teşvik amaçlı sayfamız üzerinden resimlerle yayınlanmaktadır.

Yardımlarını esirgemeyen tüm hayırseverlere çocuklarımız adına sonsuz teşekkürler…

UMUT OL DERNEĞİ FACEBOOK SAYFASI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol