Öğretmen Diyarı

Teog Örnek Sorular 2. Dönem MEB 2014 Tıkla Çöz İndir

 Teog Örnek Sorular 2. Dönem MEB 2014 Tıkla Çöz İndir Teog Örnek Soruları 2.Dönem Teog Örnek Sorular Çöz MEB 2.Dönem 2014 Teog Örnek Sorular MEB 2014 Tıklayınız Teog Örnek Soruları MEB 2014 yılı içerinde ikincisi düzenlenecek olan teog örnek sorular meb tarafından yayınlandı. Uzun bir süredir bekleyen binlerce okuyucumuz için yayınlanan teog örnek sorular için haberimizin devamına ilerlemeniz yeterli olacaktır. Teog örnek sorular sayesinde binlerce kişi için derlenen bu sayfa üzerinden teog örnek sorular çöz böylece sınava daha iyi hazırlan. Teog örnek sorular için gün sayan binlerce kişi için derlenen teog örnek sorular 2.dönem için sayfamızda bulunmaktadır. Böylece bu sayfa üzerinde tüm gelişmeleri anlık olarak bire bir takip edebilirsiniz. Şimdiden herkese başarılar diliyoruz.

 

Teog örnek sorular için gün sayan ve teog örnek sorular çözmek isteyen arkadaşalr için sayılı güne çok kısa bir zaman kalmış durumdadır. Böylece teog örnek sorular çözerek bire bir kendinizi sınava hazı olup olmadığınızı ölçebilirsiniz. Teog örnek sorular uzun için meb tarafından yayınlandı. Şİmdi ise aşağıdaki linke tıklayarak teog örnek sorular için sayfaya ulaşmış olacaksınız. Şimdiden herkese başarılar diliyor tüm gelişmeleri yakından takip edebilmeniz için sayfamızı sık kullanılanlara eklemenizi rica ediyoruz. Bu yıl ilki uygulanan teog örnek sorularsorularıda sayfamızda yer almaktadır. Sizlerde bu linke tıklayarak meb tarafından yayınlanan 2. dönem teog sınavı için teog örnek sorularedinebilrisiniz. Herkese başarılar diliyoruz.

 

-MEB Tarafından Yayınlanan Sorular İçin Tıklayınız

 

Tüm soru görüş ve önerielrinizi yorumlar kısımından aktarabilrisiniz. Tüm okuyucularımıza başarılar dilerken bütün gelişmeleri bu sayfa üzerinden takip edebilirisiniz.

 

 

 Merkezi Sınavda Çıkabilecek Örnek Sorular! Ortaöğretime geçiş sistemine ilişkin ek tedbirlerin yer aldığı bir genelde yayınlayan MEB, 2013-2014 öğretim yılında 2. dönem merkezi sınavlarının ve mazeretlerinin ne zaman yapılacağını açıkladı. 8. Sınıf merkezi sınavları ne zaman yapılacak? 

2014 TEOG Merkezi Ortak Sınavları 28 Nisan 2014 Perşembe ve 29 Nisan 2014 Cuma günü yapılacaktır.  

 

28 Nisan 2014 Perşembe günü: Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 

29 Nisan 2014 Cuma günü: Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Yabancı Dil sınavlarından adaylar sınava girecekler.

 

Adaylar 28-29 Nisan 2014 Tarihlerinde sınava girecekler.Sınavlar belirlenen tarihlerde 09:00-12:00 arasında yapılacaktır. 

Her ders için adaylar 20 soruluk test sınavlarına tabi tutulacaklar. Sınavlar için adaylara 40 dakika süre veriliyor. Her sınav arasında ise öğrencilerin dinlenmesi için 30 dakikalık süre verilecek.Sınavları kaçıranlar gerekli mazerete sahiplerse mazeret sınavına girebilecekler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim