Öğretmen Diyarı

Tebrikler Çankırı İL MEM

İlk Defa ve Yeniden Müdür Atama Başvuru İşlemlerinin bugün itibariyle bitmesinin ardından başvuru sonuçlarının açıklanması merakla beklenmeye başladı.

 

''Önümüzdeki hafta içerisinde 27-28 Kasım tarihlerinde TEOG sınavlarının yapılacak olması müdürlük atama sonuçlarının açıklanmasını geciktirebilir.'' söylentilerinin yayılmasının ardından Çankırı İL MEM, İlk Defa ve Yeniden Atama Başvuru Sonuçlarını açıkladı. Böylece ilk sıraya yerleşerek zirveye oturdu.

 

Sonuç Listesi İçin TIKLAYINIZ.

 

Müdürlüğe görevlendirilmek için gerekli şartları taşıyanlar, tercihleri de dikkate alınarak puan üstünlüğüne göre il millî eğitim müdürünün teklifi üzerine valinin onayı ile müdür olarak görevlendirilecek; puanların eşitliği halinde sırasıyla Ek-2'de yer alan Forma göre değerlendirme puanı, Ek-3'te yer alan Forma göre sözlü sınav puanı, yöneticilikteki hizmet süresi, öğretmenlikteki hizmet süresi fazla olan adayın görevlendirmesi yapılacak; eşitliğin devamı hâlinde görevlendirilecek aday kura ile belirlenecektir. Görevlendirme işlemleri, itirazların sonuçlandırıldığı tarihten itibaren en geç on iş günü

içinde tamamlanacaktır.

 

Kamuajans.com -Özel Haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim