Öğretmen Diyarı

Şube Müdürü Neden Göreve Başlatılmıyor?

( Bu haber kamuajans@gmail.com mail yoluyla sitemize ulaşmıştır.)

Şube Müdürü Numan CENGİZ’in Bolu İli Kıbrıscık İlçesi Şube Müdürü iken Yenimahalle’ye atandığı ,Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet KAYHAN’ın Numan CENGİZ’e Şube Müdürlerinden birinin görevlendirilmesiyle ilgili sorun olduğu dolayısıyla göreve başlamasının 1-2 gün gecikeceğini ifade edilip gönderdiği ardından gücünü kullanarak Bakanlıktan Numan  CENGİZ’in Bolu İli Kıbrıscık İlçesi geri atamasını çıkardığı bilgileri tarafımıza ulaşmıştır.

Bu arada Şube Müdürü Numan CENGİZ’in göreve başlatılmamasından dolayı Ekim 2015 ayı maaşı da yapılmayarak mağdur edildiği bilgisine ulaşılmıştır.

Şube Müdürü Numan CENGİZ’in Eğitim Bir Sen üyesi olduğu halde bu durumdan bilgisi olan sendika yönetiminin de olaya duyarsız kalması anlaşılamamıştır.
 Yenimahalle Milli Eğitim Müdürü Seyit Ahmet KAYHAN bu makamı çiftlik gibi,babasının malı gibi nasıl kullanıyor,bu gücü nerden alıyor..Yoksa yetki ve mevkisi bakan ve müsteşardan yüksek mi?

 

Kaynak: kamuajans.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan 2 yıl önce

Boyle bir şey olabilir mi ya milli egitim mudurunun yaptığı insanlik disi bir sey o adamin ailesi yok mu hic mi bunu dusunen yok adamin tayini ciktigi halde nasil alinmaz yetkililer nerede????!!

Avatar
Mert 2 yıl önce

Bu nasil bi harekettir??? Tayini çıkmış sube muduru nasil goreve alinmaz orayi kendi ozel mulkiyetleri falan mi saniyorlar??? Atanan sube muduru nasil goreve baslatilmaz da yalan vaadlerle bekletilir??? Sonra da gerisin geri yapilan tayini bozulur??? Bu nasil bi keyfiyettir??? Bu adamin ailesi yok mudur maaş alamayinca neler yasayabilecegini dusunen hic yok mu??? Yetkililer nerede ?

Avatar
Adem 2 yıl önce

bu nasıl bir sorumsuzluktur???? atanan şube müdürünün tayini nasıl alınmaz??? bu adamın ailesi yok mu diye hiç düşünülmüyor mu???? bu nasıl bir keyfiyettir ???

Avatar
alper 2 yıl önce

işte bu şirket devetinin işidir artık kimsenin güvencesi kalmadı bi şikayetle insanlar görevden alınıyor soruşturma geçiriyor.memurun ne güvencesi kaldı ne bişeyi özel sektör gibi oldu herşey ve adamlar böyle %50 almaya devam ederse dahada kötüleri olacak .

Avatar
memoli 2 yıl önce

adamlar kendilerini kral zannediyor,bakanlık ayıp etmiş milli eğitim müdürüne hangi ölçü ve özellikte şube müdürü istersin diye önceden sormadan adam mı atanır canım ayıp etmiş bakanlık...

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim