Öğretmen Diyarı

Şubat Ataması Olursa Hangi Branşlardan Kaç Kişi Alınmalı

 Bu sene yapılan öğretmen atamalarında kadroların dağılımı öğretmen adaylarını tatmin etmemiş ve bazı bölümlerde oldukça fazla açık kalmıştır. Bu açığın kapatılması ve kontenjan dağılımındaki yetersizliği göz önünde bulundurarak 2014 şubat atamasının yapılmasıyla birlikte adaylar hem genel seçimler hemde 2014 yılında atamanın yapılmış olması nedeniyle umutlarını 2015 şubat atamasına çevirmiş durumdalar. Şubat ataması için daha öncesinde de Sayın AVCI olmayacağı yönünde açıklamalar yapmış ancak adaylar 2014 şubat atamasından öncede aynı tutumların sergilenmesi nedeniyle fazla umursamamışlardı. 

 

Şubat ataması için adayların talepleri sürerken mebpersonel.com ekibi olarak sürekli siz değerliokuyucularımıza gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Şimdilerde adayların beklentisi sürerken eylül atamalarıda göz önüne alınarak siz değerli okuyucularımız kendi branşları ve diğer branşlar hakkında taleplerini, değerlendirmelerini şayet şubat ataması olursa hangi branştan kaç kişi atanması gerektiğini yorumlar kısımından aktarmasını bekliyoruz. 

 

Unutulmamalıdır ki bir önceki şubat atamalarında en önemli payda siz değerli okuyucularımız talepleri ve ısrarları olmuştur.Böylece umarız ki hiç bir öğretmen adayımızın talebi geri çevrilmeyerek şubat ataması tekrarlanır.

 

 

Kaynak: Mebpersonel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim