Öğretmen Diyarı

Son Dakika: Binali Yıldırım'dan Okullarda Tam Gün Eğitim Açıklaması
 AK Parti İl Başkanları toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Yıldırım, Eğitimde tam gün modeli ile ilgili :" Biz tam gün eğitime geçeceğiz, allaah bir yaygara, nasıl geçeceksiniz falan , okul lazım, öğretmen lazım.
GEÇMİŞTE SIRALARDA KİTAP MI VARDI?
Yani iş yapmaya gönlü olmayınca bahanenin bini bir para. Sen yapmayacaksın kardeşim AK Parti yapacak AK Parti. Sana bıraksak... Bak geçmişe kitap mı vardı masalarda? Bak geçmişe derslik sayısının bir o kadarını daha yapmışız. Öğretmen sayısını iki katından fazla arttırmışız.

300 BİNDEN FAZLA DERSLİK YAPTIK
Ne olacak şimdi? Bazı yerlerde zaten geçtik, büyükşehirlerimizde var topu topu 77 bin derslik. 77 bin derslikten bahsediyoruz, 300 binden fazla dersliği AK Parti iktidarı döneminde eğitim sistemine karıştırdık arkadaşlar.
LAF AĞZINIZDAYKEN O SİZİN ESİRİNİZDİR
Bilende konuşuyor , bilmeyen de konuşuyor. AK Parti bir şey söylerse yapar. Yapmayacağı şeyi asla söylemez. Laf ağzınızdayken o sizin esirinizdir, ağzınızdan çıkarsa siz onun esiri olursunuz. Biz söz verirken hep böyle çalışırız. İşi halletmeden uygulama noktasına getirmeden asla konuşmadık. İşi aşındırmadık, yapılacak olanı yapılmaz hale getirmedik.
14 Yıldır durmadan, dinlenmeden, bıkmadan, usanmadan hizmet ediyoruz. Bunları yaparken, etrafta yaramazlık yapanlara da dersini veriyoruz. Sadece iş yapmadık, önümüze çıkan bir sürü engeller var. Parti kapattılar, muhtıralar verdiler, yargı darbesi yapmaya kalktılar, gezi olaylarını çıkardılar, 17 25 Aralık'ı yaptılar yetmedi, 15 Temmuz'a geldiler.


Kaynak:  KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim