Öğretmen Diyarı

Sigorta Şirketine Arabası Yerine Yanlışlıkla Kendi Fotoğraflarını Atan Şapşik Öğretmen

25 yaşındaki Alyssa Stringfellow aracını sigortalatmak istiyordu. E-posta üzerinden iletişim kurduğu şirket önden ve yandan çekilmiş fotoğraflar isteyince Alyssa fazla kafa yormadan annesinden rica etti. DailyMail'den derlediğimiz hikayenini gerisi rastgele mizah.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...
25 yaşındaki Alyssa Stringfellow, ABD'nin Arkansas eyaletinde yaşıyor ve öğretmenlik yapıyor. Başından geçen bu komik olayı ise sosyal medyada geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştı.


Büyükannesinin aracının üzerine kendini sigortalatmak isteyen genç kadın, e-posta üzerinden gelen 'lütfen ön ve yan profillerden fotoğrafları gönderiniz' talebine tam da kelimesi kelimesine yanıt vermiş.
  
Hatta işten eve geldiğinde fotoğrafları çeken annesi ve Alyssa 'Allah allah neden senin fotoğraflarını istiyorlar ki?' diye düşünmüşler.

Hatta işten eve geldiğinde fotoğrafları çeken annesi ve Alyssa 'Allah allah neden senin fotoğraflarını istiyorlar ki?' diye düşünmüşler.


"Bunları düşünürken, benim değil aracın fotoğraflarını istiyor olabilecekleri aklımızın ucundan bile geçmedi." 
Yaşadıklarını Facebook üzerinden paylaşan kadın, sosyal medyada paylaşım rekorlerı kırmanın yanında iş yerinde de dalga konusu olmuş.


"Bütün şirketin fotoğraflarımı görmüş olmasında çok utandım. Fotoğraflarımı istiyor olmasının tuhaf olduğunu düşündüm ama belki de kimliğimi tespit etmek istiyordur sandım," diyor Alyssa Stringfellow.

Sigorta şirketinin cevabı ise bir o kadar eğlenceli; 

"Merhaba Alyssa, 

Sigorta şirketi çalışanı ise Alyssa'nın sevimli fotoğraflarını e-posta eki olarak aldıktan sonra kahkahalar içinde telefon açmak zorunda kalmış.


Bu çektiklerinin aynısına ihtiyacım olacak ama fotoğrafların aracın fotoğrafları olması lazım :) Böylece Kia otomobilin sigorta bedelini belirleyebileceğim ve poliçeye ekleyeceğim..... "

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim