öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber

Bu haber kez okundu.

Servislerde haremlik-selamlık dönemi

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, “Kızlar servislerde arkaya oturmalı. Öne erkekler oturacak” dedi.

Erkekler önde kızlar arkada!

AN­TAL­YA­’da Ser­vis­çi­ler Oda­sı top­lan­tı­sın­da ko­nu­şan İl Mil­li Eği­tim Mü­dü­rü Os­man Nu­ri Gü­lay, il­ginç bir çı­kış yap­tı. An­tal­ya Kör­fez ga­ze­te­si­nin ha­be­ri­ne gö­re, Gü­lay ko­nuş­ma­sın­da, “Kız öğ­ren­ci­ler ser­vi­slerin ön kol­tu­ğu­na de­ğil ar­ka kol­tu­ğu­na bi­ne­cek. Ön koltuğa otu­ranlar mut­la­ka er­kek öğrenciler ola­ca­k” de­di.

ÇALACAK MÜ­ZİĞİ DE BİZ SE­ÇE­CE­ĞİZ

GÜ­LAY, bu­nun ge­rek­çe­si­ni ise can gü­ven­li­ği ola­rak açık­la­dı. Mil­li Eği­tim Mü­dü­rü, ser­vis­ler­de din­le­ne­cek mü­zik­le­re de ken­di­le­ri­nin ka­rar ve­re­cek­le­ri­ni be­lir­te­rek, “Si­ze pa­ra ödü­yo­ruz, hiz­met alı­yo­ruz. O hal­de söy­le­di­ği­miz ku­ral­la­ra gö­re ço­cuk­lar ye­ri­ne ula­şa­ca­k” ifa­de­si­ni kul­lan­dı.

Okul servislerinde kız ve erkek öğrenciler genellikle karışık olarak yolculuk ediyor. Servislerde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı.

Gü­lay, şo­för­le­re “Ço­cuk­lar­la sakın si­ya­set ko­nuş­ma­yı­n” uya­rı­sı yap­tı.

 

http://sozcu.com.tr/

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
loading...