Bu haber kez okundu.

Resmi olmayan sonuçlara göre kesinleşen ilçeler

Artvin/ Borçka: Aslan Atan AK Parti


Rize /Çamlıhemşin: Osman Haşimoğlu AK Parti


Isparta/Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü MHP


Edirne/Süloğlu: Mehmet Ormankıran CHP



Burdur/Kemer: Durmuş Erdem AK Parti


Giresun/ Alucra: Asım Kaymakçı AK Parti


Edirne/Lalapaşa:  Bülent Şahinşah MHP


Kütahya/Domaniç: Sahvet Ertürk MHP


Rize/ Güneysu: Halil Turan AK Parti


Giresun/ Güce: Aytekin Geçgel AK Parti


Sivas/ Doğanşar: Necdet Oktay Karaman AK Parti


Bingöl/ Kiğı: Yılmaz Gündüz CHP


Afyonkarahisar/Hocalar: Ali Arslan AK Parti


Kütahya/ Dumlupınar: Niyazi Tezcan MHP


Ardahan/Posof: Cahit Ulgar AK Parti

 

Giresun/Çanakçı: Tuncay Kasım AK Parti


Gümüşhane/Kelkit: Ünal Yılmaz AK Parti


Bolu/Seben: Süleyman Özbağ AK Parti


Bingöl/Yayladere: Sabri Akyürek CHP


Rize/Hemşin: Halim Kazım Bekar AK Parti


Artvin/ Murgul: Hasan Çavuş AK Parti


Bingöl/ Adaklı: Zeki Işık AK Parti


Çorum/Boğazkale: Osman Tangazoğlu AK Parti


Isparta/Senirkent: Erol Civelekoğlu  MHP


Bolu/Göynük: Kemal Kazan  AK Parti


Yozgat/Çandır: Mustafa Ertan Örgün AK Parti


Hakkari/Çukurca: Servet Tunç BDP


Konya/Kadınhanı: Mehmet Nuri Ödük AK Parti


Sinop/Durağan: Ahmet Kılıçaslan AK Parti


Çankırı/Orta: Bayram Yavuz Onay AK Parti


Adıyaman/Gerger: Zeynel Aslan Saadet Partisi


Muş/Korkut: Haşim Arık AK Parti


Karaman/Başyayla: Şerafettin Bulgurcu AK Parti


Erzincan/Tercan: Mehmet Yılmaz MHP


Aksaray/Güzelyurt: Ünal Demircioğlu AK Parti


Konya/Güneysınır: İsmail Özcan AK Parti


Çanakkale/Gökçeada: Ünal Çetin MHP


Bolu/Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu


Çorum/Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti


Niğde/Çiftlik: Serkan Güzel MHP


Bingöl/Solhan: Abdulhakim Yıldız AK Parti


Afyonkarahisar/Sinanpaşa:  Murat Karakoyun AK Parti


Konya/Güneysınır: İsmail Özcan AK Parti


Niğde/Ulukışla: Ali Uğurlu AK Parti


Yozgat/Boğazlıyan: Hamdi  Erdal AK Parti


Adıyaman/Samsat: Yusuf Fırat AK Parti


Uşak/Banaz: Ömer Biçer  CHP


Osmaniye/Sumbas: Nuri Nuhoğlu


Çorum/Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti


Artvin/Arhavi: Coşkun Hekimoğlu Ak Parti


Karaman/Ayrancı: Yüksel Büyükkarcı MHP


Çanakkale/Ayvacık: Mehmet Ünal Şanih Ak Parti


Tekirdağ/Malkara: İsmail Uzun CHP


Sivas/Koyulhisar:  Osman Epsileli MHP


Erzincan/Otlukbeli: Vahdet Ercan AKP


Çorum/Laçin: Ünal Gevşek MHP


Hatay/Samandağ: Mithat Nehir CHP


Kastamonu/Bozkurt: Bozkurt Ekeş MHP


Ardahan/Göle: Akın İsmailoğlu AKP


Eskişehir/Beylikova: Özkan Alp AKP


Samsun/Ladik: Selim Özbalcı  AKP


Elazığ/Baskil: İhsan Akmurat AKP


Kırşehir/Akpınar: Mustafa Karahan AKP


Afyonkarahisar/Sultandağı : Osman Acar CHP


Bayburt/Gökçedere : Necmettin  Bakır AKP


Bayburt/Arpalı : Şadi Terzi AKP


Kırklareli/Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel  AKP


Yalova/Armutlu: Mehmet Birkan  AKP


Antalya/Gündoğmuş: Mehmet Özeren AKP


Konya/Derebucak: Ahmet Kısa AKP


Kastamonu/Seydiler: Mehmet Şahin AKP


Erzincan/Çayırlı: Atınç Bahadır AKP


Düzce/Kaynaşlı: Erol Bayraktar AKP

Kayseri/Kocasinan: Mustafa Çelik AKP

Kastamonu/Cide: Nejdet Demir

Niğde/Ulukışla: Ali Uğurlu

Osmaniye/Hasanbeyli: Alpaslan Koca

Kaynak: Milliyet

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber