Öğretmen Diyarı

Okulu sonradan zorunluya alınan öğretmenlere panel açılmıyor
 
Öğretmenlerin 2016 Yılı İller Arası İsteğe ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme Başvurusu için tıklayınız.

Öğretmenlerin il dışı ve zorunlu hizmete bağlı yer değiştirme işlemleri; 17.04.2015 Tarihli ve 29329 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılmaktadır.

Öğretmenlerin 2016 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirmelerine ilişkin duyurusuna göre; il dışı yer değiştirme başvuruları 16-22 Haziran 2016 tarihleri arasında alınacaktır.

Şu an için başvuru panelinde özel durumları belirtmek için aşağıdaki seçenekler sunulmuştur.Fakat bu seçeneklere aşağıda belirtiğimiz durumlarında eklenmesi gerekmektedir.


"Şu an görevli olduğum okula/kuruma atandıktan sonra okulum/kurumum zorunlu hizmet kapsamına alınmıştır."

Bulunduğu okul sonradan zorunlu hizmet kapsamına alınan ve adaylığı kaldırılmış olan öğretmenler, Panele "Şu an görevli olduğum okula/kuruma atandıktan sonra okulum/kurumum zorunlu hizmet kapsamına alınmıştır." seçeneği eklenmesi halinde bu seçenek işaretlendikten sonra zorunlu hizmet kapsamındaki okul/kurumlar tercihe açılacaktır.

Şu an için panelde bu şekilde bir seçenek olmadığından öğretmenlerimiz aşağıdaki uyarıyla karşılaşmaktadır.

 

Ahmet KANDEMİR


www.memurlar.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim