Öğretmen Diyarı

Okuldan Kuru Kafayı Bile Çalmış!

Hatay’ın Arsuz İlçesinde bir okuldan 100 bin TL değerinde hırsızlık yaptığı iddia edilen bir kişi, İskenderun’da evine yapılan operasyonda gözaltına alındı.

\"Okuldan

bir okuldan 100 bin TL değerinde hırsızlık yaptığı iddia edilen bir kişi, İskenderun’da evine yapılan operasyonda gözaltına alındı. 28 Yaşındaki S.D. adlı şahsın evinde yapılan aramada çalıntı malzemeler arasında fen laboratuvarında kullanılan kuru kafanın da bulunması şaşkınlıkla karşılandı.

 

Alınan bilgiye göre, Pirinçlik Sağlık Meslek Lisesi Okul yetkililerinin hırsızlık olayını fark edip Jandarma ekiplerine bilgi vermesi üzerine yürütülen çalışmada İskenderun İlçesinde ikamet ettiği öğrenilen S.D. adlı şahsın evine operasyon düzenlendi. Zanlının evinde yapılan arama sonucunda okuldan çalınan güvenlik kameraları, bilgisayar, yazıcı ve spor malzemeleri bulundu. Piyasa değeri 100 Bin TL civarında olan eşyaların içinde Fen laboratuvarında kullanılan Kuru Kafa çıkması ise şaşkınlıkla karşılandı. Şahsın verdiği ifadede eşyaları 3 gün aralıkla Arsuz İlçesinden İskenderun’da bulunan evine getirdiği belirtildi. Gözaltına alınan S.D, karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim